Samsun

‘Bayramlar, bizi biz yapan değerlerdir’

İYİ Parti Samsun Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Bedri Yaşar, "Bayramlar bizi biz yapan ve geleceğe taşıyan temel değerlerimiz ve zenginliklerimizdir" dedi

‘Bayramlar, bizi biz yapan değerlerdir’

30 Temmuz 2020 06:59
-A

+A

Yaşar, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.Yayımladığı mesajında bayramların anlam ve önemine değinen Yaşar, "Dargınların barıştığı, mutlulukların arttığı, milli ve manevi duyguların hat safhaya ulaştığı bayramlar en büyük değerlerimizdir" dedi.
"Sağlıklı, huzurlu, birlik ve beraberlik içinde daha nice bayramlara ulaşmak en büyük dileğimdir" diyen Yaşar, mesajında şu ifadelere yer verdi:
Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüs salgı sebebiyle belki sevdiklerimize sarılamayacağız; ama bu hatırlamamıza, sevgimizi ifade etmemize engel değil. Yeter ki gönüller bir olsun.
MİLLİ DUYGULARIN KUVVETLENDİĞİ GÜNLERDİR
Huzur ve mutluluğun, sevginin ve saygının, hoşgörünün pekişmesine fırsat oluşturan bayramların, toplum hayatında önemli bir yeri vardır. Milli ve dini duyguların, inançların örf ve adetlerin sergilendiği bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği ve kuvvetlendiği günlerdir.
SAĞLIK VE SEVGİ DOLU BAYRAMLARA...
Bu manevi değeri yüksek günlerde çevremizde ve ülkemizde yaşanan acı olayların son bulmasını, hep bir arada sağlıklı, sevgi dolu ve huzur içinde nice bayramlar geçirmeyi diliyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimin ve İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutluyor, her gününüzün bayram coşkusu ve mutluluğu içinde sevdikleriniz ile birlikte geçirmesini temenni ediyorum. Haber Merkezi
 
Haber Merkezi
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU