'Çok memnun kaldık’

Samsun 30 Eylül 2022 06:30
Videoyu Aç 'Çok memnun kaldık’
A
a

Uluslararası Üniversite Sporları Federasyonu (FISU) Genel Sekreteri ve aynı zamanda Benin Cumhuriyeti Doğal Kaynaklar Başkanlık Danışmanı olan Anicet Gabriel Kotchofa ve beraberindekiler, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal’a teşekkür ziyaretinde bulundu

Rektörlük makamında gerçekleşen görüşmede; Rektör Ünal’a Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cengiz Batuk ile Uluslararası İlişkiler Birimi Başkanı Prof. Dr. Mustafa Said Kurşunoğlu eşlik etti.
Genel Sekreter Gabriel Kotchofa, Ondokuz Mayıs Üniversitesi ev sahipliğinde, Samsun’da, 21 Eylül'de başlayıp halen devam eden Dünya Üniversiteler Dövüş Sporları Kupasında OMÜ’nün göstermiş olduğu ev sahipliği için Rektör Ünal’a teşekkür etti. Yarışmalar hakkında da bilgi veren Kotchofa, etkinliğin Samsun ve OMÜ için güzel sonuçlar ortaya çıkaracağını belirtti.
Rektör Ünal ise Türkiye’de ilk defa Ondokuz Mayıs Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğin çok başarılı bir şekilde ilerlediğini belirterek, süreçte emekleri olan ulusal ve uluslararası görevlilere özverili çalışmaları için başarılar diledi.
Ziyaret hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.
Görüşme sonrasında Genel Sekreter Gabriel Kotchofa ve beraberindekiler, Tıp Fakültesi, Ziraat Fakültesi ve üniversitenin çeşitli birimlerini ziyaret ederek temaslarda bulundular.  Tuba KURUL

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR