‘Etik Değerler Slogan Yarışması’ ödül töreni düzenlendi

Sağlık 6 Ağustos 2019 06:53
Videoyu Aç ‘Etik Değerler Slogan Yarışması’  ödül töreni düzenlendi
A
a

Samsun İl Sağlık Müdürlüğü’nce, Sağlık Bakanlığı Kamu İç Kontrol Eylem Planı ve Samsun Valiliğinin Etik Faaliyetleri Konulu yazısı gereği düzenlenen "Etik Değerler Slogan Yarışması"nın ödül töreni gerçekleştirildi

Müdürlük hizmet binası A Blok 7. kat Toplantı Salonunda düzenlenen ödül törenine, Samsun İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç, Hizmet Başkanları, Başkan Yardımcıları, İç Kontrol ve Stratejik Plan Birimi Şube Müdürü ve çalışanları ile yarışmacılar katıldı.
Törenin açılış konuşmasını yapan İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç yarışmanın amacının müdürlük bünyesinde Etik Değerler konusunda farkındalığın artırılması ve  "Etik kültürünün yerleşmesine katkı sağlanması” olduğunu belirtti.
Yarışmada ilk üç dereceye girenlere "%20 performans ödülü", Plaket ve yarışmaya katkı sağlayan diğer katılımcılara ise  "Teşekkür Belgesi" takdim edildi.
Ayrıca birinciliğe layık görülen “Vicdan ETİKetindir” sloganın pankart olarak basılmasına ve görülebilen bir alana asılarak tüm çalışanlara duyurulacağı belirtildi. Şila KURUMAHMUTOĞLU
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR