‘Gönül gönüle bir olduk, bütün olduk’

Samsun 13 Ağustos 2022 06:02
Videoyu Aç ‘Gönül gönüle bir olduk, bütün olduk’
A
a

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti’nin Kuruluşunun 21. Yıl Dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Köktaş, “21 yıllık bu zorlu ve meşakkatli yolculukta tek başımıza değildik. Aziz milletimizle hep bir arada, gönül gönüle bir olduk, bütün olduk” dedi

Milletvekili Köktaş mesajında şu sözlere yer verdi: "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, 21 yıl önce kurulan AK Partimiz, milli iradenin her haksızlık ve adaletsizliğe “yeter!” diye haykırışıyla, “Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” diyerek 14 Ağustos 2001 yılında ülkemize ve milletimize hizmet etmek için yola çıkan kutlu bir harekettir.
Bu tarihten itibaren AK Parti susturulanların, ötelenenlerin, mazlumların, görmezden gelinenlerin ve var kabul edilmeyenlerin güçlü bir sesi oldu.
21 yıllık bu zorlu ve meşakkatli yolculukta tek başımıza değildik. Aziz milletimizle hep bir arada, gönül gönüle bir olduk, bütün olduk.
3 Kasım 2002’de girdiği ilk seçimde tek başına iktidara gelen AK Parti, o günden bu yana hiçbir seçimi kaybetmeden, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde milletimizin teveccühüne mazhar olmayı başararak her seferinde birinci gelmesini bildi.
Milletimizin bize verdiği emanete sahip çıkarak, mücadele azmimizi kaybetmeden çabalamaya, gayretli çalışmalarımızı sürdürmeye devam ettik, her daim etmeye de devam edeceğiz. Milli iradeye, demokrasiye her daim kol kanat gerdik ve vatanımızı her türlü iç ve dış tehditten koruduk.
Rabbimize bizlere bu günleri görme fırsatını yaşattığı için hamd ediyor, başarılar içerisinde nice 21 yıllara erişmeyi niyaz ediyorum. 21 yıllık bu kutlu yolculuk tazeliğini her zaman korumakta, 2023 ve 2071 hedeflerine ışık olmaktadır.
Bu anlamda her zaman olduğu gibi aziz milletimizle, tüm Türkiye’mizle tek vücut olarak hedeflerimize ilerleme kararlılığını sürdüreceğiz.
Bu duygu ve düşünceler içinde partimizin kuruluşundan bugüne kadar teşkilatlarımızın her kademesinde görev yapan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
Teşkilatımızda görev yapmış ve bugün aramızda bulunamayan, ahirete irtihal etmiş kardeşlerimizi rahmetle yad ediyorum.
AK Parti'yi kurarak tarihe düşülen notlarda bizim de katkımızın olmasını sağlayan Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a minnet ve şükranlarımızı arz ediyorum.
Partimizin 21. kuruluş yıl dönümünün teşkilatlarımıza ve desteğini artırarak devam ettiren aziz milletimize, ülkemize ve tüm dünya insanlığına hayırlar getirmesini temenni ediyorum." Tuba KURUL

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR