Samsun

‘Halkımızın parasını çarçur etmeyiz ettirmeyiz’

Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, “1994 yılındaki imar değişikliğinden kaynaklanan bir sorun bugün mahkeme kararıyla karşımıza çıktı. Her ne kadar mahkeme kararı olsa bile 1316 m2 lik tarla için belirlenen 2 milyon 5 yüz 23 bin tl bedel ilçe standartlarına göre çok yüksek olduğu bir gerçektir” dedi

‘Halkımızın parasını çarçur etmeyiz ettirmeyiz’

22 Temmuz 2020 06:21
-A

+A

Alacaklı tarafla yaptıkları anlaşma talebinin sonuçsuz kaldığını vurgulayan Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, “Burada Belediyenin parası değilmiş. Ödesin mantığına karşıyız. Belediye başkanlığı olarak Halkın parasını korumak zorundayız. Vezirköprü halkının ödediği vergilerden hizmet üretmeye çalışıyoruz. Halkımızın parasını çarçur etmeyiz ettirmeyiz” dedi. 
İLÇEMİZDE FIRSATÇILARA YER YOK
Doğmamış çocuğun hakkını korumakla hükümlü olduklarının altını çizen Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, “İlçemizde bu kadar çalışma varken bir bardak suda fırtınalar koparmaya çalışanlara bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada fırsat vermeyeceğiz. Vezirköprü'de muhalif yayın yapanların ilçemizi karalamaya gücü yetmeyecektir” diye konuştu.
Köksal ÖNER
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU