Samsun

‘Milletimize aşkla hizmet ediyoruz’

Pazar günü yapılan AK Parti İlkadım 5. Olağan İlçe Kongresi’nde yeniden başkanlığa seçilen Dursun Mücahit Erbin, değerlendirmelerde bulundu

‘Milletimize aşkla hizmet ediyoruz’

3 Eylül 2020 06:00
-A

+A

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Dursun Mücahit Erbin, kongrenin ardından mazbatasını aldı. Pazar günü gerçekleştirilen İlkadım 5. Olağan İlçe Kongresinde yeniden başkanlığa seçilen Erbin, İlçe Seçim Kurulu'na giderek mazbatasını aldıktan sonra yeni yönetimiyle ilk toplantısını yaptı. 
AK Parti'nin kuruluşundan bugüne aktif olarak çeşitli kademelerde görev yapan Erbin, herkese tek tek teşekkür ederken, kongrenin ardından yeni dönemin Samsun'a ve İlkadım' a hayırlı olmasını diledi. 
Milletin hizmetkarı olmaktan onur ve gurur duyduklarını ifade eden Başkan Erbin, "Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde tüm kadrolarımızla milletimize hizmette sınır tanımadık. Hayata geçirdiğimiz devasa yatırımlar, her alanda yaptığımız atılımlarla Türkiye, nereden nereye geldi. Çok net ifade etmek istiyorum ki AK Parti, yaptığı hizmetlerle Türkiye'yi şaha kaldırdı. Muhteşem eserlerin kazandırılmasıyla müthiş bir yükseliş yaşıyor ülkemiz. Ayrıca ecdadımızın bize emanet ettiği miraslara da sahip çıktık, çıkmaya da devam ediyoruz" dedi. 
Bugüne kadar yapılan teşkilat çalışmaları ve bundan sonraki süreç ile ilgili açıklamalarda da bulunan Erbin, "Göreve geldikten sonra çok yoğun bir çalışma içerisinde olduk. Özellikle pandemi sürecinde vatandaşlarımızı yalnız bırakmadık. Sıkıntıların çözümü noktasında her daim seferber olduk. Çünkü biz milletimize hizmeti aşkla gönülden yapıyoruz. Milletimizde yaptığımız hizmetleri görüyor ve takdir ediyor. Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızın sevgisi ve teveccühü ile karşılaşıyoruz. 
Partimize yeni üye çalışmalarımız devam ediyor. İlkadım ilçemizde mahalle bazlı yürüttüğümüz yeni üye çalışmalarımıza kongreden sonra da hız vereceğiz" ifadelerini kullandı. Berna ALTINOVA
 
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU