Samsun

‘Tekkeköy, önemli bir yerleşim ve yaşam yeri haline geldi’

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Yol, spor, eğitim, sosyal alan gibi önemli çalışma, hizmet ve projelerle Tekkeköyümüz bir şehir, önemli bir yerleşim ve yaşam yeri haline geldi, gelmeye de devam edecektir" dedi

‘Tekkeköy, önemli bir yerleşim ve yaşam yeri haline geldi’

21 Eylül 2020 07:30
-A

+A

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Tekkeköy 7. Olağan Kongresine katılarak teşkilat üyeleri ile biraraya geldi. Bayram havasında coşkuyla gerçekleşen kongrelerde konuşma yapan Milletvekili Köktaş, "Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet ve şükranla yad ediyorum. Ayrıca kuruluşundan bugüne kadar AK Parti teşkilat kademelerinde görev almış, hizmet etmiş, katkı sağlamış, gönül vermiş kardeşlerime şükranlarımı sunuyor, Ahirete irtihal etmiş kardeşlerimize de Rabbimden rahmet niyaz ediyorum.
2014 yılında seçim çalışmalarımız kapsamında ilçe SKM binasının açılışında o günkü İl Başkanı olarak yaptığım konuşmamda Tekkeköylü hemşehrilerime şöyle seslenmiştim. Tekkeköylü hemşerilerim, Tekkeköy'ün ismi Tekkeköy olarak kalsın, ancak Tekkeköy'ün yaşanabilir bir şehir olmasını istiyorsanız sesinizi çıkartın, sandıkta kararınızı verin demiştim. Hemşehrilerimiz sandıkta o kararı vererek Tekkeköy'ü AK Partili Belediye yaptı. Hamd olsun sizlerin takdiri, teşkilatımızın başarılı çalışmaları sayeside, Cenab-ı Allah'ın nasibiyle Tekkeköy ilçemiz AK Partili bir belediye ile yönetilmeye başladı. Spor, yol, sosyal alan ve özel müteşebbislerin ilçedeki yatırımlarıyla Tekkeköyümüz bir şehir, bir yerleşim ve bir yaşam yeri haline geldi, gelmeye de devam edecektir.
Geçmişteki Tekkeköy ile AK Parti belediyeciliği ile yönetilmeye başlandığı Tekkeköy arasındaki farkı siz değerli hemşehrilerimiz çok iyi biliyor. Tekkeköy coğrafi olarak, ekonomi olarak, konumu, yeri ortada olan bir ilçedir. Hamdolsun sanayileşmenin hızlı bir şekilde artış gösterdiği, sanayi bölgelerinin kurulduğu, yatırım, iş, istihdam alanlarının üretim alanlarının oluşturulduğu önemli bir ilçedir. Samsun'un lokomotif bir ilçesidir. Tekkeköy belediyemiz ve ilçe yönetimimiz gerçekten kendisini aşmış, zincirleri kırmış, hemşehrilerinin derdiyle dertlenen, yanında duran, düğünde, cenazede, hastasında, her zaman hemşehrilerinin yanında olan anlayışla hareket ediyor. Allah sizlerden razı olsun. İşlerimiz bitmedi, bitmedi. 2023'e giden yolda hep birlikte ilimize, ilçemize hizmet etmek adına yapılan çalışmaları daha ileriye taşımak için gayretli çalışmalarımızı hep birlikte sürdüreceğiz.
Değerli teşkilat üyelerimiz, AK Parti’nin kuruluşundan bu güne kadar yaptığı çalışmalar her zaman insan odaklı, hizmet odaklı olmuştur. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde siyasette ve yönetimde “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” anlayışıyla eğitimden spora, sağlıktan ulaştırmaya kadar birçok alanda hem yerel de hemde genelde önemli çalışmalara, projelere imza atıldı, atılmayada devam ediyor. Milli ve yerli imkanlarla millete ait olan kaynaklar, en verimli şekilde milletimizin hizmetine sunuluyor, sunulmayada devam edecek. Bu duygu ve düşünceler içinde; İlçe başkanlığına ve yeni yönetim kurulu üyelerine seçilen yol arkadaşlarımıza çalışmalarında başarılar diliyor, Kadim davamız ile milletimize hizmet aracı gördüğümüz siyasetimiz ve onun çatısı olarak kabul ettiğimiz AK Partimizin İlçe kongrelerinin, teşkilatımız, partimiz, şehrimiz, ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını Rabbim'den niyaz ediyor, tüm katılımcıları en kalbi duygularımla, muhabbetle selamlıyorum" diyerek sözlerine son verdi. Berna ALTINOVA
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU