Samsun

‘Türkiye emin adımlarla ilerliyor’

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Bugün Türkiye gerek bilimsel altyapısıyla, gerek ekonomik altyapısıyla, gerekse fiziki mekanlarıyla her yönüyle tamamlamış bir ülke konumuna geldi. Artık Milli ekonomi, Milli enerji, Milli Sanayi, Milli Savunma Sistemi, Milli Üretim gibi hedeflerini ortaya koyarak yoluna emin adımlarla ilerliyor" dedi

‘Türkiye emin adımlarla ilerliyor’

7 Eylül 2020 06:15
-A

+A

 
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Ayvacık ve Çarşamba 7. Olağan Kongresine katılarak teşkilat üyeleri ile biraraya geldi. Bayram havasında coşkuyla gerçekleşen kongrelerde konuşma yapan Milletvekili Köktaş, "Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet ve şükranla yad ediyorum. Ayrıca kuruluşundan bugüne kadar AK Parti teşkilat kademelerinde görev almış, hizmet etmiş, katkı sağlamış, gönül vermiş kardeşlerime şükranlarımı sunuyor, Ahirete irtihal etmiş kardeşlerimize de Rabbimden rahmet niyaz ediyorum.
Partimizin kuruluşunda o günkü imkanlarla çok güzel hizmetler yapan kardeşlerimiz var. Bugün ki imkanlarla da alt yapısı oluşmuş şekilde daha başarılı hizmetler yapan kardeşlerimiz var. Zaten bizdeki mesele bu görev değişikliği yapmak görevi devralmak bayrağı daha yukarıya taşımak demektir. Bunu da ilçelerimizde görmenin mutluluğu içerisindeyim. Bizler her zaman ilçelerimizin, ilimizin, ülkemizin ve milletimizin emrindeyiz. Hizmet etmek adına 24 saat yetmezse, 25. saati bulmak çalışmak zorundayız. Ülkemiz önemli bir coğrafyada, çok pahalı bir arsada kurulmuş bir devlet. Herkesin ülkemizin üzerinde gözü var, hedefi var, Ülkemiz ayağa kalkmak istediğinde engellemek isteyen bir çok ülke ve milletler var. Ama biz bunlara aldırış etmeyeceğiz.
Biz "Hiç birşey eskisi gibi olmayacak" sloganıyla yola çıkmış "Yakın ışıkları Türkiye Aydınlansın" diyen Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yol arkadaşlarıyız. Biz yolumuzdan hedeflerimizden dönmeyeceğiz, asla zikzak yapmayacağız, asla yalpalamayacağız. Bugün milli ekonomi, milli enerji, milli sanayi, milli savunma sistemi, milli üretim diyoruz. Güçlü ve büyük Türkiye için, hedeflerimizi ortaya koyduk. İstihdam, üretim, ve İhracat yapan bütün sektörlerin sanayi sektörlerin, tarım sektörünün, sağlık sektörünün, gıda sektörünün ve savunma sanayi sektörünün yanındayız. Her alanda gerek bilimsel altyapısıyla, gerek ekonomik altyapısıyla, gerekse fiziki mekanlarıyla her yönüyle tamamlamış ve önemli atılımları yapacak bir ülke konumuna geldik hamdolsun. Artık ülkemiz pasaportu gittiği ülkeler tarafından sorgulanan değil, güven ve itibar veren pasaportuyla sözü dinlenen, her adımı dikkatle takip edilen bir ülke konumunda. Bundan sonra yolumuz da bahtımız da açık olsun diyor hepinizi saygıyla selamlıyorum.
Bu duygu ve düşünceler içinde; Ayvacık İlçe başkanlığına seçilen Ali Yiğit ve Çarşamba İlçe Başkanlığımıza seçilen Taner Özden ile yeni yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diliyor, Kadim davamız ile milletimize hizmet aracı gördüğümüz siyasetimiz ve onun çatısı olarak kabul ettiğimiz AK Partimizin İlçe kongrelerinin, teşkilatımız, partimiz, şehrimiz, ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını Rabbim'den niyaz ediyor, tüm katılımcıları en kalbi duygularımla, muhabbetle selamlıyorum" diyerek sözlerine son verdi. Şila KURUMAHMUTOĞLU
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU