‘Yaz Spor Okulları’nın açılışı yapıldı

Spor 6 Temmuz 2022 06:25
Videoyu Aç ‘Yaz Spor Okulları’nın açılışı yapıldı
A
a

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, ‘Yaz Spor Okulları’nın açılış törenine katıldı

Salıpazarı ilçesinde çocuklar ve gençlerin yaz tatillerini değerlendirmesi ve faydalı aktiviteler yapması, sağlıkla ve güvenle yarınlara hazırlanmaları amacıyla, Salıpazarı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen Gençlik ve Spor Bakanlığı Yaz Spor Okulları açılış programı Salıpazarı Spor Salonu’nda düzenlendi. 
 
BİRÇOK BRANŞTA SPOR İMKANI 
Yaz Spor Okulları Açılış programı Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, İlçe Emniyet Amiri Nevzat Şahin, İlçe Jandarma Komutanı Samet Kuruçelik, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Fatih Sağlam, İlçe Müftüsü Kenan Doğru, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Savaş, şube müdürleri, dernek ve meclis başkanları ile okul yöneticileri, antrenörler, veliler, gençler ve sporcuların katılımları ile Salıpazarı Spor Salonu’nda yapıldı. 
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasının ardından Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Fatih Sağlam ve Belediye Başkanı Halil Akgül yaz spor okulları ile sporun öneminden bahseden konuşmalar yaptılar.  
Salıpazarı Yaz Spor Okulları kapsamında basketbol, boks, güreş, tenis, masa tenisi, voleybol, okçuluk, atletizm kurslarının açıldığı ifade edildi.  
 YÜZME EĞİTİMLERİ DE VERİLECEK 
Portatif yüzme havuzunun da kurulumunun yapılmasıyla yüzme branşında da ilçe çocuk ve gençlerine yüzme eğitimlerinin verilmeye çalışılacağı ifade edildi.  
Konuşmaların ardından spor branşlarının gösterileri ve spor malzeme dağıtım töreni ile program tamamlandı. Şennur ERCAN
 

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
duyurular DUYURULAR