Samsun

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ziyaretleri

Havza’da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programı kapsamında bir dizi ziyaret gerçekleştirildi

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ziyaretleri

20 Mayıs 2020 06:39
-A

+A

Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün hazırladığı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programı kapsamında Havza’ya bağlı Bekdiğin Mahallesinde yaşayan ve 1919 yılında  doğan Emine Cengiz ve özel sporcular ziyaret edildi.
Ziyaretlere Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cafer Uzun ve Havza Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Faruk Çöerkçioğlu’nun katıldı
Ziyaretler kapsamında ilk olarak Emine Cengiz ziyaret edildi.
Ziyarette Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, “Emine teyzemiz o günleri görmüş, uzun bir ömür yaşamış. Emine Teyzemizin ve tüm milletimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, Kadir Gecesinin İslam alemine ve ülkemize hayırlar getirmesini yüce Mevla’dan diliyorum” dedi.
Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cafer Uzun ise ziyaretin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında gerçekleştirildiğini belirtti.
Heyet daha sonra ziyaret programı kapsamında özel sporcular 20 yaşındaki Doğuş Kahya ve 21 yaşındaki Damla Tiryaki’yi  ziyaret ederek  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramlarını kutlamaları. Şila KURUMAHMUTOĞLU
 
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU