Spor

2018 Türkiye Off-Road Şampiyonası

2018 Türkiye Off-Road Şampiyonası 3. Ayak Vezirköprü Yarışı, Vezirköprü Offroad Kulübü tarafından 30 Haziran – 01 Temmuz tarihlerinde Vezirköprü’de gerçekleştirilecektir

2018 Türkiye Off-Road Şampiyonası

23 Mayıs 2018 13:24
-A

+A

Kulüp Başkanı Abbas Tasalı ve TOSFED Sportif Kurul Üyesi Metin Yılmaz, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Zihni Şahin’e organizasyon hakkında bilgilendirmelerde bulundu.
Peliparke Anasponsorluğunda yapılacak olan Türkiye Off-Road Şampiyonası 3. Yarışı, orman ve seyirci etabı olmak üzere 2 farklı etaptan oluşmaktadır. 7 özel etaptan oluşacak yarışın toplam mesafesi ise 71 km’dir. Tüm yarışmacıların katılımıyla yapılacak olan Yarış Seremonisinin ardından 30 Haziran Cumartesi Günü Saat 12.30’da Vezirsuyu Tabiat Parkından start alacak yarışmacılar 12 km’lik Spor Toto Özel Etabında mücadeleye başlayacaklardır. Yarışmacılar, 01 Temmuz Pazar Günü Saat: 11.00’dan itibaren seyircileri unutulmaz sahnelerin beklediği Peliparke Seyirci Özel Etabından start alacaktır. Organizasyon 18.15’de Vezirköprü Kültür Merkezinde yapılacak olan Kupa Töreni ile son bulacaktır.
Vezirköprü’nün eşsiz doğasıyla iç içe koşulacak bu önemli organizasyona ev sahipliği yapacak olan Vezirköprü Offroad Kulübü, uzun süredir meşakkatli bir çalışma yürütmektedir.
Gençlik ve Spor Bakanlığı, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Vezirköprü Belediyesi ve Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğünün katkılarıyla organize edilecek yarışın ana sponsoru Peliparke olmuştur. Ayrıca sağlık sponsoru olarak Samsun Liv Hospital otomobil sporlarına destek vermektedir.
Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden katılım sağlayacak kulüplere ve yarışmacılara başarılar dileriz.  

Kaynak : Yusuf Ziya ÇAKIR

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...