42 yıllık hizmete veda

Sağlık 5 Ağustos 2021 06:33
Videoyu Aç 42 yıllık hizmete veda
A
a

Samsun Alaçam Devlet Hastanesi'nde 23 yılı hastane müdürü olmak üzere 42 yıl görev yapan Satılmış Tural’a veda yemeği düzenlendi

Alaçam Öğretmenevi ASO Müdürlüğünde düzenlenen veda yemeğine Satılmış Tural’ın mesai arkadaşları ve sevdikleri katıldı. Yemekte konuşan Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Radi Şen, "Hastanemiz Müdürü Satılmış Tural’a emeklilik hayatında ailesi ile birlikte uzun ömür diliyorum” dedi. 
Satılmış Tural ise “42 yıllık memuriyet sonrası bugünden itibaren emekliliğe ayrılmış bulunmaktayım. Hüzün ve heyecanımı yaşadığım bugün, buraya gelerek beni onure ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Her güzel başlangıcın bir sonu vardır. Benim de buradaki görevim sona erdi. Önemli olan güzel anılarla ve dostluklarla ayrılmaktır” şeklinde konuştu. 
Eski PTT Genel Müdürü ve Danıştay Üyesi Osman Tural tarafından Satılmış Tural'a plaket verildi. Yemek pasta kesimiyle son buldu. 
Veda yemeğine İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Başkanı Uzm. Dr. Hüseyin Yalçın Büyükkarabacak, 19 Mayıs Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Akif Gün, 19 Mayıs Devlet Hastanesi Müdürü Reyhan Karakoç, siyasi parti temsilcileri, oda başkanları ve hastane personeli kaldı. İHA

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat