Spor

55’inci yıl kutlu olsun

Yılport Samsunspor 55’inci yıl dönümünün ilkini Samsun’da özel bir geceyle kutladı. Gecede 20 bin forma bağışı yapıldı. Yıl dönümünün ikincisi ise önümüzdeki aylarda İstanbul’da yapılacak

55’inci yıl kutlu olsun

10 Şubat 2020 07:30
-A

+A

Sheraton Grand Hotel’de düzenlenen geceye Samsun Valisi Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, iş insanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, oda başkanları, basın ve spor camiasından çok sayıda davetli katıldı. 
Yükseliş zamanı videosu ile başlayan gecenin sunuculuğunu radyo ve televizyon programcısı Ceyhun Yılmaz yaptı. Gecede Başkan Yüksel Yıldırım, Tanrıverdi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Recep Tanrıverdi, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Samsun Valisi Osman Kaymak birer konuşma yaptı.
Konuşmaların ardından Samsun Valisi Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Tanrıverdi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Recep Tanrıverdi ve Başkan Yüksel Yıldırım Yılport Samsunspor’un 55’inci yıl pastasını kesti. Ardından radyo ve televizyon programcısı Ceyhun Yılmaz ile Savaş Gömeç’in sunumuyla kulüp tarafından sosyal sorumluluk projeleri kapsamında okullarda ve il dışındaki Samsunsporlu çocuklara dağıtılmak üzere başlatılan forma bağışında gecemize katılan davetliler 20 bin forma satın aldı.
Forma bağışının ardından Kum Show yapıldı. Daha sonra radyo ve televizyon programcısı Ceyhun Yılmaz, kendi hazırlayıp sunduğu ‘Ceyhun Yılmaz Show’ programını gerçekleştirdi. Ceyhun Yılmaz’ın konukları ise Başkan Yüksel Yıldırım ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’dı. Program sonunda Başkan Yüksel Yıldırım, radyo ve televizyon programcısı Ceyhun Yılmaz’a isminin yazılı olduğu 55 numaralı Yılport Samsunspor forması hediye etti. Haber Merkezi
 
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU