Samsun

Açık havada sinema keyfi

Samsun’da Bulvar Alışveriş Merkezi'nde(AVM) düzenlenen açık hava sinema gösterimi, ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

Açık havada sinema keyfi

26 Ağustos 2017 14:18
-A

+A

Samsun Bulvar Yaşam ve Alışveriş Merkezi tarafından, yaz ayları etkinlikleri kapsamında açık hava sinema gösterisi gerçekleştirildi. AVM’de gerçekleşen gösteriye, Samsunlular yoğun ilgi gösterdi.
Etkinlikle ilgili açıklama yapan Bulvar AVM yönetim ekibinden Rana Dutlar, “Yaz aylarında en havalı etkinlikler Bulvar AVM’de gerçekleşiyor. Açıldığı günden itibaren ziyaretçilere sunduğu farklı, eğlenceli ve kültürel etkinliklerle her mevsim keyif veren Bulvar AVM, bu kez de sinema severler için yeni bir etkinliğe imza attı. 25-30 Ağustos arasında halkımız için AVM’mizde açık hava film gösterimi yapıyoruz. Yapılan ilk film gösterisi Buz Devri 5 ile başladı. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda ise günü anlamlandıracak olan Çanakkale 1915 filmi gösterime girecek. Çocuk, genç, yaşlı demeden tüm kesimlerce sevilerek izlenebilecek bir karmadan oluşan film programımız, izleyenlere keyifli saatler sunmaya devam edecek” dedi.İHA
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Hedefimiz yüzde 80

Hedefimiz yüzde 80

17:29 - 21 Haziran 2018

Mağaralar turist çekiyor

Mağaralar turist çekiyor

16:15 - 21 Haziran 2018

Atakum’dan çadır kentlere

Atakum’dan çadır kentlere

15:37 - 21 Haziran 2018