Ağız kokusu kabusunuz olmasın

Sağlık 17 Mayıs 2017 10:36
Videoyu Aç Ağız kokusu kabusunuz olmasın
A
a

VM Medical Park Samsun Hastanesi Gastroenteroloji Kliniği’nden Uzm. Dr. Ömer Faruk Yolcu ağız kokusu ile ilgili, ”Ağız kokusu,günümüzde medeni toplumlar da dahil olmak üzere oldukça yaygındır, aynı zamanda sosyal bir incinme sebebidir. Psikolojik problemleri beraberinde getirir” dedi

 Samsun’a ve bölgeye yeni bir soluk getireceklerini söyleyen Genel Müdür Akif Kırbaş “Alanın da uzman hekimlerimizle ve çalışanlarımızla multidisipliner yaklaşımla misafirlerimizi karşılamaya hazırız. Son teknoloji ile hazırlanmış binamız, uluslararası kalite standartlarında ve misafirlerimizin bütün ihtiyaçlarını karşılayabileceği şekilde hazırlanmıştır. Otelcilik hizmetleriyle konforu vaat etmekteyiz ve sektörde vazgeçilmez olmayı hedeflemekteyiz.” dedi.
 
Liv Hospital Samsun Başhekimi Yrd. Doç. Dr Yavuz Sultan Selim Cerrah “Samsun ve bölge halkı  çok  yakında  üst düzey  sağlık hizmetine kavuşacak, Hastanemiz  sağlık alanında dünya standartlarına, alt yapıya ve teknolojiye sahiptir” diye konuştu.
Gelen misafirleri hastaneyi gezdirerek özellikli işlemler hakkında bilgi verildi. Misafirler hastaneyi ve sunacak ayrıcalıklı hizmetleri çok beğendiklerini Liv Hospital Samsun’un bölge halkı açısından büyük kazanım olduğunu  ifade ettiler.
Nesrin HOCAOĞLU
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR