Samsun

AK Parti'de sen ben yoktur, biz vardır

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "AK Parti'de sen ben kesinlikte yoktur, her zaman biz vardır. Mevkiler makamlar gelip geçicidir. Hizmet yarışında bayraklar değişir ama sevgi, gönül bağı, dava değişmez" dedi.

AK Parti'de sen ben yoktur, biz vardır

12 Eylül 2018 11:47
-A

+A

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  yerel seçim çalışmalarını Artvin'de sürdürdü.
AK Parti Genel Merkez'i tarafından Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölge Sorumlusu olarak görevlendirilen Milletvekili Yılmaz, Giresun'daki çalışmalarını tamamlamasının ardından Artvin'e gitti. Çalışmalar öncesinde Milletvekili Yılmaz, Artvin Milletvekili Ertunç Erkan Balta ve Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ile birlikte Artvin Valisi Ömer Doğanay'ı makamında ziyaret etti. Daha sonra Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Teşkilat Başkan Yardımcısı Yılmaz ve heyeti makamında ağırladı. İl merkezinde çeşitli halk ziyaretlerinin ardından il başkanlığında değerlendirme ve istişare toplantısı gerçekleştirildi.
Açıklamalarda bulunan Teşkilat Başkan Yardımcısı Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, sorumlu olduğu illerde kamuoyu araştırmaları yapmak, destek sağlamak, teşkilatları yerel seçimlere hazırlamak ve adayların belirlenmesi gibi faaliyet programları yürütüldüğünü söyledi.
AK PARTi'DE SEN BEN YOKTUR BiZ VARDIR               
Giresun'daki çalışmaların tamamlandığını Artvin'de de verimli bir faaliyet yürütüldüğünü kaydeden Yılmaz, teşkilatların yerel seçimlere hazır olduğunu, büyük bir heyecan ve çalışma azminin ortada olduğunu belirtti.
AK Parti'nin büyük hedefler ortaya koyduğunu ve bu hedeflerin yerine getirilmesi için özverili bir atılım süreci başlattığına dikkat çeken Yılmaz, "Kalkınma, gelişme, güçlenme topyekun yürütülecek çalışmalarla mümkün olur. Yerel yönetimlerimizde bunun büyük bir parçası. Şehirlerimizi hak ettiği değere ulaşmasını sağlayan AK Partili belediye başkanlarımız ve çalışma arkadaşlarıdır. Halkımızın bize verdiği emaneti çok çalışarak, hizmet ederek, görevlerimizi eksiksiz yerine getirerek yapmak zorundayız. Hepimiz görevlerimizi dosdoğru, şaşmadan yerine getirirsek Türkiye, halkımız, kendimiz kazanırız. Seçim bir yarıştır. AK Parti'de sen ben kesinlikte yoktur, her zaman biz vardır. Mevkiler makamlar gelip geçicidir. Hizmet yarışında bayraklar değişir ama sevgi, gönül bağı, dava değişmez" dedi.

Kaynak : Yusuf Ziya ÇAKIR

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...