Teknoloji

Akıllı telefon ve telsiz bir arada

Indiegogo'da ortaya çıkan LINC projesi kapsamında geliştirilen Moto Mod sayesinde, Moto Z'yi bir el telsizine dönüştürmek mümkün hale geliyor. İşte LINC hakkında tüm detaylar!

Akıllı telefon ve telsiz bir arada

20 Şubat 2017 12:52
-A

+A

Geçtiğimiz yıl duyurusu gerçekleştirilen Moto Z ile birlikte, akıllı telefona yeni yetenekler kazandıran veya sahip olduğu özellikleri üst seviye taşıyan Moto Mod serisi aksesuarlar tanıtılmıştı.

Moto Z ile birlikte tanıtılan aksesuarların kullanıcıları etkileyici farklar sunamaması, Moto Mod projesinden beklentilerin bir anda düşmesine neden oldu.

Ancak, Indiegogo'da LINC isimli bir proje için başlatılan kampanya, Moto Mod sayesinde oldukça farklı aksesuarlar geliştirilebileceğini kanıtladı.

Moto Z ile telsiz bir arada!
Moto Mod sistemi kullanılarak geliştirilen Linc isimli aksesuar, Moto Z'yi bir telsize dönüştürüyor. 22 radyo kanalı ile uyumlu olan ve yaklaşık 6.5 km menzile sahip olan Linc, herhangi bir hücresel bağlantının olmadığı durumlarda telsize sahip olan yakınlarınız ile görüşmenize imkan tanıyor.

1500 mAh kapasiteli bataryası sayesinde 20 saate kadar pil ömrü sunan Linc, SOS özelliği sayesinde acil durumlarda belirlediğiniz bir kişiye acil durum sinyali gönderebilmenize imkan tanıyor.

Moto Z'ye yüklenilen bir uygulama ile kontrolü sağlanan telsiz, satışa çıkması için gerekli olan 12 bin dolarlık ücretin yüzde 36'sını, yani 4300 dolar gibi bir rakamı toplamayı başladı.

Ayrıca, 99 dolar gibi bir ücret ödeyerek Linc için şu an ön sipariş vermeniz mümkün.

ShiftDelete.Net
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...