Samsun

Amacımız Farkındalık Oluşturmak

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir belediyenin kültürel hizmetleri kapsamında "HAMR" adlı tiyatro oyunu Havza’da sahneleneceğini belirtti. Özdemir: “Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durmasına katkı sağlayacak bu oyunun gençlerimize faydalı olacağına inanıyorum.” dedi.

Amacımız Farkındalık Oluşturmak

8 Şubat 2020 06:51
-A

+A

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir oyunun Havza Belediyesinin sosyal sorumluluk ve kültürel hizmetler kapsamında uyuşturucu bağımlığına karşın farkındalık oluşturmak adına Havza’da davet edildiğini belirterek; “ Uyuşturucu kullanım yaşının çok düştü. Gençlerimizde uyuşturucu madde kullanımının zararlarına karşı farkındalık oluşturmak amaçladık. Bu kapsamda 12 Şubat Çarşamba günü HAMR Belediye Kültür Merkezimizde 3 seans halinde öğrencilerimiz ve gençlerimiz ile buluşacak. “ dedi.
Oyunun İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklendiğini ifade eden Özdemir; “Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durmasına katkı sağlayacak bu oyunun gençlerimize faydalı olacağına inanıyorum. Bu çalışmada bizlere destek olan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze teşekkür ederim.” dedi. Şennur ERCAN
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Gasp iddiasına 3 adli kontrol

Gasp iddiasına 3 adli kontrol

17:46 - 21 Şubat 2020

Jandarmadan şehitlere vefa

Jandarmadan şehitlere vefa

06:45 - 22 Şubat 2020

Herkes Bu Filmi Konuşacak

Herkes Bu Filmi Konuşacak

06:22 - 22 Şubat 2020

Samsun'da trafik kazası: 1 ölü

Samsun'da trafik kazası: 1 ölü

16:20 - 21 Şubat 2020

HAVA DURUMU