Samsun

Amasya Şeker’den Özdemir’e ziyaret

Amasya Şeker Fabrikasını Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Saatcı Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret etti

Amasya Şeker’den Özdemir’e ziyaret

25 Nisan 2019 08:51
-A

+A

Havza Belediyesi makamında gerçekleşen ziyarette Amasya Şeker Fabrikasını Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Saatcı, Özdemir’e fabrikanı çalışmaları hakkında bilgiler vererek; “ Geçen yıl 10 bölgede, 219 köydeki 4 bin 424 üreticiyle sözleşme yaptıklarını, bu çiftçilerimiz 90 bin 676 dekar alanda pancar ekimi gerçekleştir. Bu yıl bu rakımın üzerine çıkmayı hedeflemekteyiz. Havza Amasya Şeker Fabrikası için önemli bir bölge. Havzalı üreticilerimiz her zaman fabrikamızın yanında oldu. Bizler de daima Havzalı üretici kardeşlerimizin yanında ve destekçisiyiz” dedi.
Kendisinin eski belediye başkanı olarak belediye başkanlığı görevinin sorumluluğunu bildiğine değinen Amasya Şeker Fabrikasını Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Saatcı; “Göreviniz gerçekten zor ve özveri isteyen bir görev. Size yeni görevinizde şahsım ve yönetim kurulum adına başarılar diliyorum. Allah yardımcınız olsun” dedi.
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ise Amasya Şeker Fabrikasının bölge ve ülke ekonomisi için önemli bir kuruluş olduğunu belirterek; “Ziyaretinizden ötürü size teşekkür ediyorum. Bizler göreve talip olurken her şeyi ile kabul ettik. İnşallah halkımıza hizmet etmek için çalışacağız” dedi.
Özdemir’i gün boyu Türkiye Muhtarlar Derneği Havza Şube Başkanı Attila Turguter ile dernek üyesi muhtarlar ve vatandaşlar ziyaret etti.

Kaynak : Şila KURUMAHMUTOĞLU

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU