Ekonomi

ASRiAD'dan 'Dijital Türkiye' hamlesi

ASRİAD Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan, 'Dijital Türkiye' kapsamında dijital dönüşüm ofisinin Samsun'a kazandırılması için çalışmaların sürdüğünü ifade etti

ASRiAD'dan 'Dijital Türkiye' hamlesi

9 Mart 2019 09:34
-A

+A

ASRİAD Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan, 'Dijital Türkiye' kapsamında dijital dönüşüm ofisinin Samsun'a kazandırılması için bir dizi görüşme gerçekleştirdi.
Okudan, projenin Samsun'a büyük değer katacağını dile getirdi.
GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR
Teknopark Genel Müdürü Buğra Çolak'ı ziyaret eden ASRİAD heyeti, adına açıklamalarda bulunan Şube Başkanı Furkan Okudan, 'Dijital Türkiye' kapsamında dijital dönüşüm ofisinin Samsun'a kazandırılması için yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Okudan, bu konunun önemine vurgulayarak ortak çalışma teklifinde bulundu. Samsun'a bu merkezin kurulabilmesi için kurulacak komisyona katılacak diğer kurumlarla ilgili fikir alışverişinde bulundu. 
ONUR DUYARIM
Başkan Furkan Okuda'nın yanı sıra ziyarette yönetim kurulu üyeleri Mustafa Kılıç, Semih Şener, Mehmet İnel, Ali Öztürk ve Emre Eker de konunun hızlandırılabilmesi için gerekli çalışmaları anlattı. Samsun Teknopark Genel Müdürü Buğra Çolak, bölgede yaptığı çalışmalar hakkında bilgi vererek, dijital dönüşüm merkezinde yapılması planlanan çalışmalara benzer çalışmaları olduğunu anlattı. Çolak, çalışmasının şehre değer katacağını dile getirerek, projede çalışmaktan onur duyacağını ifade etti.

Kaynak : Mustafa BALÇIK

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...