ASRİAD’dan Vali Dağlı’ya ziyaret

Samsun 30 Eylül 2020 06:03
Videoyu Aç ASRİAD’dan Vali Dağlı’ya ziyaret
A
a

Asrın İş Adamları Derneği (ASRİAD) Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali Zülküf Dağlı’yı makamında ziyaret etti. Dernek Başkanı Okudan ASRİAD’ın dernek faliyetleri ve misyonu hakkında Vali Dağlıya bilgi verdi

Dernek sloganlarının 'Önce nitelik' olduğunu dile getiren Başkan Okudan, “Gelir ve servet dağılımının hakkaniyetli sürdürülebilir bir düzene ulaşmasını sağlama vizyonumuzla; fıtrata uyumlu değer yargılarına dayalı ve yaşanan bir ekonomi üretme misyonu ile hizmet verecek bir derneğiz. Ticarette ahlaki değerleri önemseyen işadamlarından oluşan bir sivil toplum kuruluşu olarak şehrimizin ve ülkemizin probremlerine çözüm üretmeye çalışacağız” diye konuştu. 
Vali Dağlı Samsunda katma değer ve istihdamı arttırmaya yönelik çalışmalarını anlattı. Havza organize sanayisinin öncelikli kalkınma bölgesi kapsamında teşvikten faydalamdırılması sonrası artan talebi , tersane alanının organize sanayi olarak hizmete açılması adına ilk adımların atıldığını ekleyerek , vezirköprüde tarım bakanlığına bağlı hayvancılık sanayisininde hizmete açılacağını açıkladı.
Ziyaret sonrası Okudan Vali Dağlı’ya Önce nitelik yazıl  tablo hediye etti. Haber Merkezi
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER