Samsun

ASRiAD Samsun 1. yılını kutladı

Samsun Valisi Osman Kaymak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'în katılımıyla ASRİAD Samsun Şube Başkanlığı birinci yılını kutladı

ASRiAD Samsun 1. yılını kutladı

10 Ekim 2019 07:11
-A

+A

Asrın İş Adamları Derneği Samsun Şube Başkanlığı düzenlenen muhteşem bir tören ile birinci yılını kutladı. Atakum İlçesi'nde bulunan BC Hotel Samsun'da yapılan programa Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustaf Demir, ASRİAD Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.
BiR YILI ANLATTI
Programda, ASRİAD'ın misyon ve vizyonunu anlatan 'Asra And' isimli video gösterimi yapılırken Başkan Furkan Okudan derneğin bir yıl boyunca gerçekleştirdiği faailyetleri anlatıp, yapılan ve yapılması plananan projeler ile ilgili bilgiler verdi. 
SAMSUN iÇiN ÖNEMLi
STK'ların önemine değinen Samsun Valisi Osman Kaymak, şehirde turizm, sanayi ve tarım ile ilgili yapılan her çalışmaların iş dünyasına faydalı olacağını ifade etti. Vali Kaymak, ayrıca bir yıl gibi kısa sürede dernek çalışmalarının önemli bir katkı verdiğini belirterek, ASRİAD yönetimini tebrik edip, başarı temennisinde bulundu.
DESTEKÇiSiYiZ
Şehrin katma değer ve istihdamını arttıran iş insanlarının önemine dikkat çeken Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ise, Samsun'un yararına olacak her türlü yatırımın destekçisi olduklarını söyledi.
ASRİAD Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan, Vali Kaymak ve Başkan Demir'e günün anısına plaket takdim etti. Program birinci yıl pastasının kesilmesi ile son buldu.   Haber Merkezi
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...