Samsun

Atakum’da Konsey-Belediye birlikteliği

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı makamında ziyaret eden Atakum Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. Bekir Şişman ve yönetim kurulu üyeleri, Atakum’un gelişimi için planlanan projelerle ilgili bilgi vererek fikir alışverişinde bulundu

Atakum’da Konsey-Belediye birlikteliği

9 Ağustos 2018 13:25
-A

+A

Atakum Kent Konseyi faaliyetleri ve Atakum İlçesinin gelişimi için planlanan projeler hakkında Başkan Taşçı’yla fikir alışverişi yapan Atakum Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. Bekir Şişman, Atakum Belediyesi ile sıkı bir işbirliği içinde çalıştıklarını ifade ederken, destekleri için Başkan Taşçı’ya teşekkür etti.
HER ZAMAN DESTEKÇiSiYİZ
Atakum Kent Konseyinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve ellerinden gelen her türlü desteği vermeye devam edeceklerini ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “İlçemiz Karadeniz Bölgesinin en gözde kentleri arasında. Nüfusumuz da her yıl rekorlar kırarak artmaya devam ediyor. Atakum Belediyesi olarak Atakum’un gelişimi ve değişimine yön veren önemli çalışmalara imza atıyoruz. Atakum Kent Konseyi de çalışmalarıyla bizlere önemli ölçüde destek veriyor. Bu anlamda Atakum Kent Konseyi çalışmalarını önemsiyor ve her zaman destekçisi olacağımızı ifade ediyorum. Hayalimizdeki şehir Atakum için durmak yok, çalışmaya devam” şeklinde konuştu.
BAŞKAN TAŞÇI’YA TEŞEKKÜR
Kent Konseyinin faaliyetleri ve planladıkları projelerle ilgili bilgi veren Atakum Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. Bekir Şişman, “Atakum’daki site ve apartman yöneticileri için bir el kitabı çalışması yapıyoruz. İlçemizde köy odalarını canlandıracak önemli bir projemizde de önemli yol kat ettik. Yine Atakum’da ulaşımı rahatlatacak çalışmalar da gerçekleştiriyoruz. Bunların dışında, ilçemizdeki liselerde çocuklarımıza değerler eğitimi, kadınlara yazarlık eğitimi gibi çalışmalarımız da çok yakında başlayacak. Tüm bu çalışmalara imza atarken Atakum Belediyesinin desteğini her zaman hissediyoruz. Bu anlamda Atakum’un daha da iyiye daha da güzele kavuşması için bizimle birlikte hareket eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu. Mustafa BALÇIK
m ediyor. Bütün köylerle de iletişim halindeyiz. Herhangi bir yerde ne sebeple olursa olsun ulaşılamayan birileri varsa güvenlik güçleriyle ya da valilikle irtibat kurarsa her türlü yardımı anında ulaştıracak durumdayız. Yıkılan köprülerimiz var. Sahil yolundaki köprüde tek yön açık. Diğer yönde çalışmalar devam ediyor. Derenin içerisine dönük 3 hasarlı köprümüz daha var. Orada da çalışmalarımız devam ediyor. Ne gerekiyorsa yapıyor olacağız. Yağmur, şiddetli olarak devam ediyor. Herkesin tedbirli olmasını istiyoruz. İlgili tüm birimlerimiz hareket halinde. Herhangi bir şey olursa hemen müdahale edeceğiz. Mevsimlik işçilerin tamamına ulaşılmış durumda. Bizdeki bilgiler bu noktada. Farklı bir şey olursa da tüm birimlerimiz açık. Anında ulaşabilecek durumdayız. Ama şu anda herkese ulaşılmış durumda. Mevcut bilgilerimiz bu durumda. Herkese geçmiş olsun diyorum.” 
Oktay, Ünye’deki incelemelerin ardından diğer ilçeleri ziyaret ederek hasarları yerinde gözlemledi. 

Kaynak : İHA

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...