Samsun

Atakum'u, Atakumlularla yöneteceğiz

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Atakum'un iki mahallesinde halkla kucaklaştı, ilçeye yönelik projelerini anlattı. Sevgi gösterileri ile karşılanan Şahin, "Atakum'u, Atakumlu hemşehrilerimle birlikte yöneteceğiz" dedi

Atakum'u, Atakumlularla yöneteceğiz

12 Şubat 2019 12:48
-A

+A

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın AK Parti'den Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, seçim çalışmaları kapsamında Atakum ilçesinde Kasnakçı Mermer ile Şenyurt mahallelerini ziyaret etti. Başkan Şahin, "Sizlerle beraber, ortak akılla hareket ederek Atakum'u hak ettiği hizmetlere kavuşturacağız" dedi.
GÜZEL GÜNLER GELECEK
Başkan Zihni Şahin, beraberinde AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ve parti yöneticileri ile birlikte Kasnakçı Mermer Mahallesi'nde halkla buluştu. Sevgi gösterileri ve meşalelerle karşılanan Başkan Zihni Şahin, köy meydanında halka hitap etti. Şahin, "Halkımızın coşkusu, sevgisi, desteği ve gülen yüzü, gelecek güzel günlerin de müjdesi" dedi. Sözlerine, "Bizi büyük bir coşku ile karşıladı. Sağ olun, var olun. Sizin bu sevginiz, desteğiniz olduğu sürece biz her zorluğun, her işin üstesinden geliriz Allah’ın izniyle" diyerek başlayan Zihni Şahin, kısaca şu açıklamalarda bulundu:
KATILIMCI DEMOKRASi VE BiRLiKTE YÖNETiM
"Öncelikle Atakumlu tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Bugün Kasnakçımermer Mahallemizde olduğu gibi her mahallemizde, esnaflarımız, muhtarlarımız, hemşerilerimizi ve sivil toplum kuruluşlarımızı ziyaretlerimizde insanlarımızın sevgi ve güven duygusunu görmekteyiz. Ben bu sevgi ve güvene kesinlikle layık olacağım. Katılımcı demokrasi ve birlikte yönetim anlayışı içerisinde olacağız. Atakumumuzu her alanda Atakumlu hemşerilerimile beraber yöneteceğiz.
ATAKUM 'ULUSLARASI MARKA ŞEHiR' OLACAK
Atakumumuz bugün güzeldir. Biz daha güzel bir Atakum için el birliği ve gönül birliği içerisinde çalışacağız. Atakumumuz için vizyonumuz uluslararası Atakum’a ulaşmaktır. Atakum, kültür, sanat, gençlik, çevre, ulaşım, turizm, otopark, mimari, estetik, sosyal alanlar, fiziki donatılar kısacası her alanda uluslararası marka bir şehir olacaktır. Atakum için bu vizyona ulaşacak potansiyellerimiz vardır. Bu potansiyeller Atakum’a aittir. Biz bu potansiyellerin tamamını yine Atakumlu hemşerilerimizle birlikte harekete geçireceğiz.
HER ŞEY ATAKUMLULARIN OLACAK
Yeni dönemdeki belediyecilik anlayışımızı ve milletimize taahhütlerimizi 11 başlık altında Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan halkımızla paylaştı. Yeni dönem Atakum’da belediyecilik anlayışımız gönül belediyeciliği, Cumhur İttifakı ruhuna uygunluk ve birlikte yönetim olacaktır. Hedefimiz doğrultusunda şehrimiz için kendi coğrafyasına, iklimine, tabiatına, tarih ve insan dokusuna, büyüme alanlarına uygun gelişme modelleri hazırlayacağız. Atakum’da kadınlardan çocuklara, gençlerden yaşlılara, engellilerden sporculara kadar herkese dokunacak mekânlarla donatılmasını sağlayacağız. Bu mekanlar Atakumlu hemşerilerimizin olacaktır."
HiÇ KiMSENiN ENDiŞESi OLMASIN...
Başkan Zihni Şahin, konuşmasının son bölümünde ise, "Halkımızın sorunlarını dinleyerek çözüm projelerini hazırlıyoruz. Profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Onlar öncelikleri tespit ederek bizim önümüze bir yol haritası çıkaracaklar. 31 Mart'ta sizlerin desteğiyle Atakum Belediye Başkanı seçildiğimizde sizlerin de istekleri doğrultusunda ortak akılla Atakum'u hak ettiği hizmetlere kavuşturacağız. Bundan endişeniz olmasın" ifadelerini kullandı.
YANAN SOBANIN VE SOHBETiN SICAKLIĞI
Başkan Zihni Şahin ve beraberindekiler, Kasnakçımermer Mahallesi'nin ardından Şenyurt Mahallesi'ni de ziyaret etti. Başkan Şahin, "Bir tarafta yanan sobanın sıcaklığı diğer tarafta da içten gerçekleştirdiğimiz sohbetin sıcaklığı birleşince çok güzel anlar yaşadık. Rabbim samimiyetimizi, birlikteliğimizi daim kılsın. Bizlere güzel işler yapmayı nasip etsin" dedi.

Kaynak : Mustafa BALÇIK

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...