Samsun

Atakumlu kadınlar yüz yogasını çok sevdi

Atakum Gönüllüleri Derneği, Herkes İçin Sağlık Federasyonu (HİS) Yoga Antrenörü Kader Oğuz eşliğinde yoga ile ilgili etkinlik düzenledi.

Atakumlu kadınlar yüz yogasını çok sevdi

2 Kasım 2018 11:29
-A

+A

Atakumlu kadınların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte yoga antrenörü Kader Oğuz, yoganın gündelik hayatımızdaki önemine vurgu yaptı. Kader Oğuz,  ‘’Yoga birleşmek, birleştirici olmaktır. Bugün Atakumlu kadınlarımızla bir araya gelerek yüz yogası, nefes teknikleri ve bedensel hareketler yaptık. Çok verimli bir etkinlik oldu. Yüzümüzün geç kalmasındaki sır yüz yogasından geçiyor. Yüz yogasının önemini birkaç seans sonunda bütün kadınlarımız fark ediyor. Bu arada Atakumlu kadınlar, Atakum Gönüllüleri Genel Sekreteri Bayram Çelik’e teşekkür ederken bu gibi etkinliklerin Atakum’da çoğalmasını istedi.
KENT YÖNETiMLERi BETON YERiNE SOSYALLEŞMESi LAZIM
 Atakum Gönüllüleri Genel Sekreteri Bayram Çelik ise, Atakum’un güney tarafı diye adlandırdığımız  ve gelişimini tamamen sağlayamamış yerlerde  insanlar hastaneye, sağlık ocağına, aile hekimi gitmeyi maalesef sosyal aktivite olarak görüyorlar. Kent yönetimi, insanların refahını üst seviyeye çekebilmesi lazım. Bir kentte kültür, sosyalleşme, eğitim, eğlence ve insan odaklı çalışılma olmayınca, kentler beton-cam-bina yapılarak insanların mutsuzluk tablosu ortaya çıkıyor. Dünya kötülere bırakılmayacak kadar güzel ve siz kadınlarımıza borçluyuz’’ diye konuştu.

Kaynak : Şila KURUMAHMUTOĞLU

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...