Samsun

Aynı gemide yol alıyoruz

19 Mayıs ilçesinde balıkçı esnafıyla biraraya gelen AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Sizlerle birlikte aynı gemide yol alıyoruz. Kaptanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, sizlerin destekleriyle bu gemi gelecek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerliyor" dedi

Aynı gemide yol alıyoruz

14 Mart 2019 08:02
-A

+A

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 31 Mart Yerel Seçim çalışmalarını 19 Mayıs İlçesi'nde sürdürdü. İlçe de esnaf ziyareti yapan Milletvekili Köktaş, vatandaşlarla sohbet etti. Dereköy mahallesinde Karadeniz Deniz Salyangozu Avcılar Derneği'ni ziyaret eden Milletvekili Köktaş, balıkçıların kendisine ilettiği talepler üzerine ilgili kurumlarla görüşmelerde bulundu. Dernek yönetimi her zaman balıkçı esnafının yanında olan Milletvekili Köktaş'a teşekkür etti.
iLELEBET SÜRECEK
Milletvekili Köktaş ayrıca, 19 Mayıs MHP İlçe Başkanlığı'nı da ziyaret ederek teşkilat üyeleri ile görüştü. Gerçekleştirdiği programlarında konuşan Milletvekili Köktaş, "Milliyetçi Hareket Partisi ile kurulan Cumhur ittifakı rastgele kurulmuş bir ittifak değildir. İttifakın ruhu 15 Temmuz hain darbe girişimi gecesi ortaya çıkmıştır. Ülkesine sevdalı, vatan, millet ve bayrak aşkıyla yanıp tutuşan insanların biraraya gelerek kurmuş olduğu bir ittifaktır. Bu ittifak ilelebet sürecektir" dedi.
iSTiHDAM VE YATIRIM
Yeni dönemde İstihdam ve yatırıma büyük önem verileceğini belirten Milletvekili Köktaş şunları söyledi: "Bunun olabilmesi için güven ve huzur olması gerekir, dışarıdan gelecek tehlikelere karşı dayanıklı olunması gerekir, çok şükür bu ortamı ülkemizde oluşturduk. Fakat bunun bozulması için elinden geleni ardına koymayanlar var. Her dönemde olduğu gibi "mevzu vatansa gerisi teferruattır" diyen aziz milletimiz bu şer odaklarına karşı gereken cevabı 31 Mart’ta sandıkta verecektir.
MiLLETiMiZ YALNIZ BIRAKMADI
Hemşehrilerimiz hamdolsun bugüne kadar bizi hiç zaman yalnız bırakmadı. Tüm kritik süreçlerde, sıkıntılı dönemlerde davasına, bizzat kendilerinin kurduğu ve bugünlere getirdiği partilerine sahip çıktılar.
Hep milli iradenin, demokrasinin yanında yer aldı. Milletimizin bu güçlü duruşu Türkiye'nin son 17 yılında siyasette, ekonomide, eğitimde, sağlıkta, ulaşımda yazdığı destanlarla ülkemizin yolunu açtı. Yeni dönem de de açmaya devam edecektir inşallah.
TIP BAYRAMINI KUTLADI
Toplum sağlığının korunması ve geliştirilmesi adına büyük bir özveriyle çalışan, hayatlarını hayat kurtarmaya vakfetmiş, gayeleri insanı yaşatmak olan tüm hekimlerimizi ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutlar, bu kutsal mesleğe verdikleri emeklerinden dolayı kendilerine teşekkür eder, başarı ve mutluluklar dilerim, diyerek sözlerine son verdi.

Kaynak : Nesrin HOCAOĞLU

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...