Samsun

Bafra Belediyesi şöhretleri bir araya getiriyor

Bafra Türk Futboluna sayısız futbolcular kazandıran bir şehrimiz. Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Türkiye’nin önemli takımlarında forma giyen ve milli olan futbolcular 28 Ekim Cumartesi günü Bafra Yeni Şehir Stadında sporseverlerle buluşacak

Bafra Belediyesi şöhretleri bir araya getiriyor

23 Ekim 2017 19:08
-A

+A

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’in destekleriyle Trabzonspor, Galatasaray, Bursaspor, Samsunspor, A.Gücü, Antalyaspor, Eskişehirspor ve Bafraspor gibi Türk futbolunun eşsiz kulüplerinde forma giyen ünlü futbolcular tekrar kırmızı siyah formalarını giyecek. Bafra’da yeni kurulan ve veteranlar liginde mücadele edecek Bafra Veteranlar takımında yer alan Bafralı şöhretler de takımlarda yer alacak.  Şöhretlerin giyeceği kırmızı siyah formalar da hazırlandı. Bafralı sporseverler merakla şöhretleri ve 28 Ekim tarihini beklemeye başladı. Futbolseverler “Cumhuriyet Bayramımızla beraber iki büyük coşkuyu birden yaşayacağız” diyerek heyecanlarını ifade ettiler.
Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Cumhuriyet hepimizin ortak değeri ve Devletimizin kurucusu Büyük Önder Atatürk’ün bizlere emanetidir. Biz bu emaneti sonsuza kadar taşıyacağız.  İlçemizde Cumhuriyet Bayramı bambaşka bir coşku ile kutlanmaktadır. Biz bu coşkuya her alanda destek vermekteyiz. Bu yıl Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında ülkemizin önemli takımlarda forma giymiş Bafralı futbolcularımız bir araya gelecektir. Bu güzel düşüncede emeği olan, çalışmaların yürütülmesine katkı veren herkese teşekkür ediyorum. Ayrıca ilçemizde Bafra Veteranlar takımımız da kurulmuş ve ligde mücadele edecektir. Veteranlar takımımızda Bafra’da yetişmiş çok değerli sporcularımız yer almaktadır. Bafra Veteranlar takımımıza liginde başarılar diliyorum“ dedi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...