Spor

Bafra Hacınabispor'da yeni yönetim kurulu belli oldu !

Süper Amatör Lig takımlarından, Bafra Hacınabi Spor Kulübü' nün Yönetim Kurulu; 12- 11- 2019 Çarşamba günü, saat 20.00 da kulüp binasında toplanarak, sezon değerlendirme toplantısı ve yönetime yeni giren arkadaşların tanıtımı yapıldı

Bafra Hacınabispor'da yeni yönetim kurulu belli oldu !

16 Kasım 2019 07:30
-A

+A

Kulüp Başkanı İsa Köprü başkanlığında toplanan yönetim kurulu; Başkan Servet Şengül Başkan Yardımcısı Barbaros Turna, yeni Başkan Yardımcısı Hüseyin Taşkan, Futbol Şube Sorumlusu Arif Öztürk, Genel Sekreter Abdullah Uyar, yöneticilerden Recep Kıdıl, Şenol Dursun, Hakan Saka, Şaban Yurduseven ve Oğuz Türk'ün hazır bulunduğu toplantıda, ilk 5 haftanın genel bir değerlendirmesi yapıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan İsa Köprü ve Başkan Yardımcısı Barbaros Turna şunları söyledi :

ÇOK ZOR, MEŞAKKATLi SÜREÇTEN GEÇiYORUZ

"Çok zor ve meşakkatli bir süreç içerisinde olduğumuz doğrudur. Önemli olan; bu zor süreci en az kayıpla atlatabilmek olup, ilerleyen haftalarda inanıyorum ki bu şehrin desteği çığ gibi bu takımın arkasında olacaktır.

150 BiN NÜFUSLU iLÇEYE BU SAYI YAKIŞMIYOR

Bundan da hiç şüphemiz yoktur. Son 10 yıldır Bafra'da futbol adına çok büyük kayıplar yaşanmıştır. Bu nedenle yaklaşık 150 bin nüfuslu bir ilçenin; bugün süper amatör maçı da olsa en az 3000-4000 kişi toplanmalıdır.

Zira; burası bir futbol şehri, burası bir Spor Kentidir ve bunu da herkes çok iyi biliyor. Bunu neye güvenerek söylüyorsunuz derseniz; hafta sonu deplasmanda oynadığımız Havza Belediyespor maçına iştirak edip, bizi oralarda yalnız bırakmayan 150' ye yakın bir taraftar grubunu Havza deplasmanında görmenin inancıyla söylüyorum ki; inşallah bu takım sezon sonunda BAL Ligi' ne ligine yükselir ve tekrar o eski güzel, şaşaalı ve başarılı günlere kavuşuruz. Bu seyirci de zaten bunu fazlasıyla hak ediyor diye düşünüyorum. diyerek sözlerini tamamladı.

BAFRALI iŞADAMI HÜSEYiN TAŞKIN'A BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVi

Bafra Hacınabispor Kulüp Başkan Yardımcılarından Barbaros Turna ve Kulüp Başkanı İsa Köprü tarafından; yeni Başkan Yarımcılarından Hüseyin Taşkan'a yeni oluşturulan yönetim kurulundaki Başkan Yardımcılığı görevi tebliğ edildi. 

BU BiR iNANÇ ve GÜVEN iŞiDiR

Kulüp Başkanı İsa Köprü, "Hüseyin Taşkan beye ve yönetici arkadaşlara bundan sonraki görevlerinde başarılar diliyorum. Buradan kısaca taraftarlarımıza şu mesajı vermek istiyorum; lütfen maçlarımıza gelin bizim bu taraftara ihtiyacımız var. Herkes gelirken, yanında bir kişi daha getirsin ki stadları dolduralım. Stadları doldurursak; sahada mücadele eden çocuklara daha fazla güven gelir. Bu bir ekip işi, bir inanç işidir. Biz güvendik, inandık. Sevgili Bafralı sporsever abilerimiz, kardeşlerimiz, lütfen sizler de güvenin ve inanın. Hafta sonu oynanacak Hacınabispor- Atakentspor maçında, herkesi bekliyoruz. Saygılarımla."

Oktay ZERRİN

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Kamp çalışmaları sürüyor

Kamp çalışmaları sürüyor

01:46 - 6 Ağustos 2020

Atmaca, A takımda

Atmaca, A takımda

01:44 - 6 Ağustos 2020

Kenan Sipahi FenerbahçeBeko’da

Kenan Sipahi FenerbahçeBeko’da

01:42 - 6 Ağustos 2020

HAVA DURUMU