BAFRALI ŞOFÖRLERE KOVİD 19 TESTİ YAPILDI

Türkiye 17 Ocak 2021 08:18
Videoyu Aç BAFRALI ŞOFÖRLERE KOVİD 19 TESTİ YAPILDI
A
a

Bafra İlçe Sağlık Müdürü Dr. Aytaç Akın başkanlığında sağlık ekibi Bafra Şoförler Odasına bağlı yönetim kuruluna ve üyelerine Kovid 19 testini başarıyla uyguladı

Bafra Esnaf Odası giriş katında Kovid 19 test programında ilk test yapan Bafra Şoförler ve Otomobilciler Odası ve Bafra Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Genççakır’a yapıldı.
Test sonrası bir açıklama yapan Bafra Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı ve Bafra Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Genççakır, “İlk başta İlk KOVID-19 vakasının açıklandığı günden itibaren KOVID-19 pandemisi ülkemizin öncelikli ve en önemli gündemlerinden biri haline gelmiştir. Salgını kontrol altına alabilmek ve toplumun en az etki ve en az can kaybı ile bu süreci atlatabilmesi için; hekimler ve tüm sağlık çalışanları büyük bir mücadele sergilemekte, canla başla çalışmaktadır. Sağlık çalışanları bu mücadeleyi kendi sağlıklarının ve yaşamlarının da büyük tehlike altında olduğunu bilerek gerçekleştirmektedirler. Bunun için tüm sağlık çalışanlarına şükranlarımızı sunmak isteriz.
Bir de Bafra İlçe Sağlık Müdürü Dr.Aytaç Akın başkanlığında sağlık ekibinin tüm şoförlerimize uyguladığı kovid 19 test çalışmasındaki özverili çabaları için en kalbi saygı ve sevgilerimizi sunarız.
Bizler hem Bafra Şoförler Odamızda hem Bafra Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinde dezenfekte çalışmaları her hafta gerçekleştiriliyor. Çalışanlarımızın kişisel dezenfektelerini yaptırıyoruz. Hem eldiven hem de maske takarak çalışıyorlar. Ayrıca mesafe kurallarına da riayet ediliyor. Hijyene azami oranda önem gösteriyoruz. Dışarıdan gelen vatandaşlarımızı önce dezenfekte ediyoruz. Ardından maskesi yoksa maske veriyoruz. Sosyal mesafe kuralları çerçevesinde esnaflarımızın ve şoför arkadaşlarımızla ilgileniyoruz. Hafta en az 3 defa binalarımız dezenfekte edilmektedir. Bu zorlu süreçte esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Bizler Devletimizin kurallarına harfiyen uymaktayız. Her türlü tedbirimizi her iki binamızda almış durumdayız.
Şoför esnafının dün olduğu gibi bugünde yanındayız yarında yanlarında olmaya devam edeceğiz. Çünkü şoför esnafının tüm problemlerini biliyor , onların daima yanında oluyoruz” diyerek sözlerini tamamladı. Hasan ACET
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
duyurular DUYURULAR