Samsun

Başkan Genç büyük kongreye katılıyor

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Başkent Ankara'da AK Parti 6. Olağan Kongresi'ne katılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve partililerle birlikte kongre heyecanını yaşayacak olan Başkan Genç, Türkiye'nin hedeflerine emin adımlarla ilerlediğini söyledi

Başkan Genç büyük kongreye katılıyor

17 Ağustos 2018 17:33
-A

+A

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Cumartesi günü Ankara Arena Spor Salonu'nda düzenlenecek AK Parti 6. Olağan Kongresi’ne katılacak. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yanısıra parti yöneticileri ve teşkilat mensupları ile birlikte kongre heyecanını yaşayacak olan Başkan Genç, AK Parti kongrelerinin her zaman sevgi ve saygı çerçevesinde gerçekleştiğini belirterek, Türkiye'nin hedeflerine emin adımlarla ilerlediğini dile getirdi.
HEDEFLERE iLERLiYORUZ
AK Parti'nin sürekli kendini yenileyen ve her zaman diri olan bir parti olduğunu belirten Başkan Genç, "Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde 2019, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine emin adımlarla ilerliyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde başarıya ulaşacağımıza inanıyoruz. Bir olmalıyız, beraber olmalıyız, diri olmalıyız. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da bunu dünyaya göstermeliyiz. İnşallah bu kongremiz de Türk ve Müslüman alemi için hayırlara vesile olur" ifadelerini kullandı. 

Kaynak : Yusuf Ziya ÇAKIR

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...