Samsun

Başkan Kılıç, Avukatların gününü kutladı

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, 5 Nisan Avukatlar Günü nedeni ile Baro Bafra Temsilciliği’ni ziyaret etti. Ziyarete Cumhuriyet Başsavcısı Turgut Türkmen ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Elif Akkaya’da katıldı

Başkan Kılıç, Avukatların gününü kutladı

6 Nisan 2019 13:13
-A

+A

Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Bafra Adliyesi’nde bulunan Bafra Baro Temsilciliğini ziyaret ederek Temsilci Av. Serkan Dönüm ve avukatların 5 Nisan Avukatlar Günü’nü kutladı. Ziyarette avukatlar da Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ı yeniden başkan seçilmesi nedeni ile kutladılar.
Ak Parti İlçe Başkanı Av. İbrahim Semiz ve Bafra Belediyesi Hukuk İşleri Müdürü Murat Bircan’ın eşliğinde ziyaretini gerçekleştiren Başkan Kılıç, avukatlara gün nedeni ile iyi dileklerini iletti.
Başkan Kılıç; “Toplumumuzun hak ve özgürlüklerini savunmak için yasalara bağlı olarak fedakârca çalışan tüm avukatlarımızın, 5 Nisan Avukatlar Günü’nü kutluyor; çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
Bafra Baro Temsilcisi Av. Serkan Dönüm ise “Belediye Başkanımız Hamit Kılıç’ı yeniden Belediye Başkanı seçilmesi nedeni ile öncelikle tebrik ediyor, bizleri bu özel günümüzde ziyaretlerinden dolayı da teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Kaynak : Nesrin HOCAOĞLU

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...