Samsun

Başkan Kılıç’a hayırlı olsun ziyaretleri

31 Mart Yerel seçimlerinde Terme Belediye Başkanı seçilen ve mazbatasını alarak görevi devralan Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç’a tebrik ve hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Başkan Kılıç, ziyaretlerde el birliği ve güç birliği mesajları verdi

Başkan Kılıç’a hayırlı olsun ziyaretleri

12 Nisan 2019 13:01
-A

+A

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç’a kamu kurumları başta olmak üzere ilçenin farklı kesimlerinden hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Başkan Kılıç ziyaretler kapsamında Terme Kaymakamı Mehmet Parlak’ın yanı sıra ilçe protokolü, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri mahalle muhtarları ve vatandaşları makamında ağırladı.
KILIÇ’TAN iŞBiRLiĞi VURGUSU
Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti ifade eden Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, " 73 bin Terme’linin sorumluluğunun bilinci ile halkımıza hizmet için Kaymakamlığımız, tüm resmi kurum, sivil toplum kuruluşu, dernek, sendika ve odalarımızla ile işbirliği içerisinde olacağız” dedi.
HiZMET iÇiN BURADAYIZ
Görev süreleri boyunca Terme’ye en güzel hizmeti verme gayreti içerisinde olacaklarını söyleyen Belediye Başkanı Ali Kılıç, ''Bizler hizmet için buradayız. Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarım, ilçe teşkilatım ve personelimle beraber. Terme halkımıza en güzel hizmetleri vermeye ve en güzel projeleri üretmeye Allah’ın izniyle başlayacağız. Bundan hiçbir kimsenin şüphesi olmasın. Halka hizmet hakka hizmet düsturu ve gönül belediyeciliği anlayışı ile hizmet vereceğiz. Halkımızın teveccühüne layık olacak bir şekilde inşallah en güzel hizmetleri ve projeleri Cenabı Allah’ın izniyle yapma çabası içinde olacağız” dedi.

Kaynak : Mustafa BALÇIK

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...