Başkan Kılıç’ın Ankara temasları

Samsun 1 Temmuz 2022 06:32
Videoyu Aç Başkan Kılıç’ın Ankara temasları
A
a

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ilçede gerçekleştirilecek projeler ve yatırımlarla ilgili olarak Ankara'da bir takım temaslarda bulundu

Başkan Kılıç Ankara programında; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve İller Bankası’nda bir dizi görüşmeler gerçekleştirdi.
Ankara temasları kapsamında Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Yerel Yönetimler Genel Müdürü Turan Konak, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü İdari İşler Daire Başkanı Ali Rıza Baycan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Başdanışmanı Yüksel Çoşkunyürek, İller Bankası Genel Müdür Yardımcıları Emrah Baydemir ve Onuray Gözütok, TOKİ Başkan Yardımcısı Dursun Baştürk bir araya gelen Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’a Belediye Meclis Üyesi Cemil Musaoğlu eşlik etti.
Yapılan görüşmelerde Bafra Millet Bahçesi, Güneş Tarlası projeleri başta olmak üzere; Bafra'da yapılacak olan birçok proje masaya yatırılarak istişarelerde bulunuldu.
Ankara temasları ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Ankara ziyaretimizde Bafra’mızda planlanan projeler ve yatırımlar için bakanlıkların yapacağı katkılar ve destekler konusunda fikir alışverişinde bulunduk” dedi. Şennur ERCAN
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
duyurular DUYURULAR