Samsun

Başkan Kul’dan Termeli hacılara ziyaret

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, kutsal topraklara giderek hac ibadetini yerine getiren hacıları evlerinde ziyaret etti.

Başkan Kul’dan  Termeli hacılara ziyaret

21 Eylül 2018 16:41
-A

+A

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, eşi Nuran Kul ile birlikte, Terme’den kutsal topraklara giderek hac görevini yerine getiren hemşehrilerini birer birer ziyaret etmeye başladı. Kul, Allah kabul etsin dileğini ilettikten sonra hemşerilerinden manevi duygularını ve hac deneyimlerini dinledi, Kuran-ı Kerim hediye etti.
Ziyaretlerde Hac vazifesini yerine getirmenin ve kutsal topraklara ayak basmanın heyecanını hala yaşadıklarını belirten hacılar, kendilerine misafir olan ve sohbet eden Başkan Kul’a zemzem suyu ve hurma ikram ederek, teşekkür ettiler. Ziyaret ettiği evlerde bulunan minikleri de ihmal etmeyen ve yakından ilgilenen Kul, onlara çeşitli hediyeler vererek sevindirdi.
ANILARINI PAYLAŞTI
Ziyaretlerde kendisinin hac görevini yerine getirdiği dönemde yaşadıklarını da paylaşan Başkan Kul, ‘’ Yıllardır kutsal topraklara gitme hasretiyle yanıp tutuşan ve hac vazifesini yerine getirmek nasip olan vatandaşlarımızı ziyaret ederek, kutlu yolculuklarında yaşadıklarını dinledik. Rabbim isteyen herkese hacca gitmeyi nasip etsin inşallah. Allah'tan, ibadet ve dualarının kabul olmasını diliyorum. Hacları hayırlı ve mübarek olsun" dedi.
Ziyaret kapsamında İsa Yüksel ve Narin Yüksel, Seyfullah Gürler ve Tenzile Gürler, Şevki İnce ve Hanife İnce, Murat Çimiç ve Havva Çimiç, İsmet Karadeniz ve Rufkiye Karadeniz ve Gülten Gümüş’e konuk olan Başkan Kul, program dahilinde diğer hacılara da evlerinde ziyaretlerine devam edecek.

Kaynak : Yusuf Ziya ÇAKIR

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...