Samsun

Başkan Kul’dan Terme Devlet Hastanesine ziyaret

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Terme Devlet Hastanesi Başhekimliğine atanan Op. Dr. Osman Demir’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu, 14 Mart Tıp bayramını kutladı

Başkan Kul’dan Terme Devlet Hastanesine ziyaret

14 Mart 2018 14:26
-A

+A

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, 14 Mart Tıp Bayramı nedeni ile Terme Devlet Hastanesi Başhekimliğine atanan Op. Dr. Osman Demir’i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Hastanede çalışan tüm doktorlar ve sağlık çalışanları adına 14 Mart Tıp bayramını kutladı.
KUTSAL GÖREV
Terme Devlet hastanesi yönetiminin de hazır bulunduğu ziyarette Başkan Kul ve Başhekim Demir ileTerme’de sağlık alanında yapılacak yatırımlar ile ilgili fikir alışverişinde bulundu. Burada konuşan Başkan Kul, “İnsanlığa hizmet verebilmek için gecesini, gündüzünü feda eden siz doktorlarımıza ve sağlık çalışanlarına teşekkürü bir borç bilerek hepinize görevlerinizde kolaylıklar diliyorum. Ayrıca bu gün vesilesiyle tüm sağlık çalışanlarına bu kutsal mesleğe verdikleri emeklerden dolayı teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunuyor, 14 Mart Tıp Bayramınızı kutluyorum. Terme devlet hastanesi başhekimliği görevine atanan Osman Demir kardeşime yeni görevinde başarılar temenni ediyorum” dedi.
BAŞHEKiM’DEN KUL’A TEŞEKKÜR
Başhekim Op. Dr. Osman Demir Başkan Kul’a ziyaretlerinden, ek hizmet binası yapılması amacıyla Terme Devlet Hastanesine kazandırılan arsa ve diğer sağlık yatırımlarının ilçeye kazandırılmasındaki çaba ve desteklerinden dolayı teşekkürlerini ifade etti. 
 
 

Kaynak : Şenay ŞAHİN

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu proje Samsun'u uçurur

Bu proje Samsun'u uçurur

08:05 - 19 Aralık 2018

Terme'ye yeni yaşam alanı!

Terme'ye yeni yaşam alanı!

08:06 - 19 Aralık 2018

Kaymak’tan, Coşkun’a ziyaret

Kaymak’tan, Coşkun’a ziyaret

08:09 - 19 Aralık 2018

Yatırımlara devam

Yatırımlara devam

08:10 - 19 Aralık 2018