Samsun

Başkan Kul öğretmenini unutmadı

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul İlkokul öğretmeni Dursun Çan’ı evinde ziyaret ederken, kendilerini bugüne getiren öğretmenlerini asla unutmadıklarını ifade etti.

Başkan Kul öğretmenini unutmadı

28 Kasım 2018 11:30
-A

+A

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, İlkokul Öğretmeni Dursun Çan’ın Samsun’daki evine sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Kapısını çalan kişinin öğrencisi Şenol Kul, olduğunu gören Çan, bir anlık şaşkınlıktan sonra öğrencisi Kul’un boynuna sarıldı.
AiLEMiZ OLDU
Zaman zaman duygusal anların yaşandığı ziyarette, uzun süre öğretmeni ve öğretmeninin çocukları ile hasret gideren Başkan Kul; “Biz köy okullarında yetiştik. Oralarda sadece okumadık, hocalarımızın sayesinde sevgiyi ve saygıyı da öğrendik. Hocalarımız ve çocukları ile bir aile gibi büyüdük. Benim bu günlere gelmemde büyük katkısı olan ilkokul öğretmenime bir kez daha teşekkür ederek, öğretmenler gününü kutluyorum ve sağlıklı uzun bir ömür diliyorum” dedi.
ÇAN; HER ZAMAN GURUR DUYDUM
Öğrencisinin ziyaretinden dolayı heyecan yaşadığını dile getiren Emekli Öğretmen Dursun Çan, “Terme Belediye Başkanımız Şenol Kul’u görmenin mutluluğunu yaşadım. Bütün öğretmenler öğrencilerinin iyi yerlerde olmasını ister. İşte Şenol Kul da bu konuda benim gurur duyduğum öğrencilerden birisi oldu. Biz meslek hayatımız boyunca evlatlarımız olarak gördüğümüz öğrencilerimizin vatana ve millete fayda sağlaması için çaba verdik. Emeklerimizin karşılığını bu şekilde almak bizleri duygulandırıyor” diye konuştu.

Kaynak : Şila KURUMAHMUTOĞLU

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...