Samsun

Başkan Kul’u duygulandıran ziyaret

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul’u makamında ziyaret eden çocuklar, okullarına yaptığı oyun parkları için teşekkür ettiler. Ziyarette konuşan Başkan Kul, “Çocuklarımızın mutluluğu bizim için her şey demektir” dedi.

Başkan Kul’u duygulandıran ziyaret

10 Ekim 2018 15:58
-A

+A

‘Çocuk gülerse dünya güler’ anlayışıyla gece gündüz demeden çalışan Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, yaptığı hizmetleriyle 7’den 70’e herkesin yüzünü güldürüyor. Belediye, eğitime verdiği destek kapsamında Evci mahallesi ilkokulu bahçesinde çocuklar için oyun parkı kurdu.
Öğrenciler oyun parkının sevincini yaşarken, Evci ilkokulu müdürü Kerim Kara, okul öncesi öğretmeni Hatice Kara ve bir gurup ana sınıfı öğrencisi Terme Belediye Başkanı Şenol Kul’u makamında ziyaret ederek okul çevresine yapılan park düzenlemesi için teşekkür etti, çiçek takdiminde bulundu.
OKUL MÜDÜRÜNDEN TEŞEKKÜR
Evci ilkokuluna yapılan destekleri ve son olarak inşa edilen oyun parkı hakkında açıklamalarda bulunan okul müdürü Kerim Kara, “Okulumuzun anasınıfı öğrencileri için oyun alanları kısıtlıydı. Oyun alanlarının yapılması çocuk parkının yapılması bizim için ihtiyaçtı. Sağ olsun belediye başkanımız ricamızı kırmadı ve çok kısa zaman içinde oyun alanını yaptı. Biz çok memnun olduk. Orada çocukların oyun eğitimlerini görmeleri, o kültürü öğrenmeleri eğitim açısından önemliydi. Oyun parkını kullanmak bizi mutlu ediyor. Başkanımıza çok teşekkür ederiz” dedi.
OKULLARIMIZIN EMRiNDEYiZ
Minik öğrencilerin ziyareti karşısında oldukça duygulanan Başkan Kul, çocukları tek tek öptü. Okul öncesi egitimin önemine değinen Kul, "Evci okulumuza çok güzel bir park ve bahçe kazandırdık. Egitimde, özellikle okul öncesi egitimde estetik fiziki mekanlar, çocuklar açısından çok önemli. Bizler Terme Belediyesi olarak egitimin her kademesine büyük önem veriyoruz. Çünkü yavrularımız bizim geleceğimiz. Ögrencilerimizden tek istegimiz kendilerini gelecege iyi hazırlamaları. İmkanlarımız doğrultusunda her zaman okullarımızın emrindeyiz" diye konuştu.

Kaynak : Nesrin HOCAOĞLU

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...