Spor

Başkana madalya sözü

Kick Boks Turnuvası Turkish Open 'da 60 kiloda ringe çıkacak olan Tufan Akgül Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül'ü makamında ziyaret etti

 Başkana madalya sözü

6 Mart 2018 16:44
-A

+A

05-08 Nisan tarihleri arasında yapılacak olan Alperen Atabay Anısına 3. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası Turkish Open 'da  Salıpazarı'ndan Tufan Akgül 60 kiloda ringe çıkacak.
Kartal spor kulübü adına yarışacak olan Tufan Akgül ve hocası Zarif Durgut Belediye Başkanı Halil Akgül'ü ziyaret ederek turnuva hakkında bilgi verdi.  60 kiloda dövüşecek olan Tufan Akgül "Kulübümü ve Salıpazarı ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceğime inanıyorum. Buraya madalya ile gelip bu gururu hocama ve ilçeme yaşatmak istiyorum" dedi.
GELECEĞiMiZE SAHiP ÇIKIYORUZ
Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, "Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmamın tek yolu spor yapmak. Spor kişiyi bütün kötülüklerden uzak tutar ve güzel ahlak kazandırır. Gençlerimizin futbol dışında başka branşlarla uğraşmaları ise bizleri ayrıca sevindirmektedir. Biz yerel yöneticiler olarak gençlerimize sahip çıkmak zorundayız. Aslında gençlerimize sahip çıkarak ülkemizin geleceğine de sahip çıkmış oluyoruz" dedi. 

Kaynak : Yusuf Ziya ÇAKIR

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Sürpriz teklif evlilikle bitti

Sürpriz teklif evlilikle bitti

08:00 - 19 Aralık 2018

Kazanmak için sahaya çıktık

Kazanmak için sahaya çıktık

08:00 - 19 Aralık 2018

Taşkın’dan hakeme tepki

Taşkın’dan hakeme tepki

10:22 - 18 Aralık 2018

Efe Spor, Samsun'da mağlup oldu

Efe Spor, Samsun'da mağlup oldu

10:19 - 18 Aralık 2018