Belediye hizmet çadırı Toybelen Mahallesi’nde

Samsun 7 Ekim 2020 07:04
Videoyu Aç Belediye hizmet çadırı Toybelen Mahallesi’nde
A
a

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ın, yerinde çözüm yerinde hizmet odaklı ilçe genelindeki tüm mahalleri kapsayan ‘Belediye Mahallemizde’ uygulaması Toybelen sakinlerinin sorunlarını çözüme kavuşturuyor

Her hafta bir mahalleye misafir olan ‘Belediye Mahallemizde’ hizmet çadırı 20.mahallesi Toybelen Mahallesine kuruldu. Hizmet çadırına gelen mahalle sakinleri sorunlarını not alan ekipler dört bir yanına dağılarak sokak ve parklarda temizlik çalışmasının yanı sıra asfalt ve kaldırım çalışmaları da gerçekleştirdi.
Sorunları yerinde çözüyoruz
Belediye hizmetlerini halkımızın ayağına getirip, ortalama her hafta 1 mahallemizin sorunlarına  tüm ihtiyaçlarını ilk ağızdan dinleyerek karşılıklı iletişim ile hızlı çözümler üretildiğine  dikkat çeken İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “‘Belediye Mahallenizde’ ismini verdiğimiz projeyle adeta o mahalleyi hizmetle kuşatacağız. Mahallemizin muhtarı, ilgili başkan yardımcımız ve birim müdürlerimiz, çevre sakinlerinin acil ihtiyaç ve taleplerini yerinde dinleyerek çözüme kavuşturacak. Bu sayede sorunları yerinde çözerek, hizmeti vatandaşımızın ayağına getirmiş olacağız” diye konuştu.   
 
Berna ALTINOVA
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER