Samsun

Belediye meclis üyesinden İftar

Ak Parti Havza Belediyesi Meclis Üyesi ve Havza Sanayici ve İşadamları Derneği (HASİAD) Başkan Vekili Yahya Ayan ve ailesi tarafından artık gelenekselleşen iftar programlarına bir yenisi ekledi

Belediye meclis üyesinden İftar

8 Haziran 2018 13:05
-A

+A

Ayanoğlu Un Fabrikasında düzenlenen iftar programına Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Havza AK Parti İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza TSO Başkanı Erkan Acar, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ömer Büyük, Havza Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Ertuğrul Pekpolat, HASİAD Yöneticileri, Havza Belediyesi Meclis Üyeleri ve Belediye çalışanları ile davetliler katıldılar.
İftar programında konuşan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz Ramazan ayının en güzel özelliklerinden birinin paylaşmak olduğunu belirterek; “Huzur içerisinde geçirmiş olduğumuz Ramazan Ayının artık sonlarına gelmekteyiz. Meclis Üyemiz Sayın Yahya Ayan ve ailesine düzenlemiş oldukları iftar programından ötürü teşekkür ediyorum” dedi.
Havza Belediyesi Meclis Üyesi ve HASİAD Başkan Vekili Yahya Ayan ise iftar davetine katılanlara teşekkür ederek; “ İftar soframıza gelerek, lokmamızı bizler ile paylaşan ve mutluğumuzu bereketlendiren tüm dostlarımıza teşekkür ederim” dedi. 

Kaynak : Mustafa BALÇIK

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...