Samsun

Bem-Bir-Sen’den iftar yemeği

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Samsun Şubesi tarafından Havza’da iftar yemeği düzenledi.

Bem-Bir-Sen’den iftar yemeği

18 Mayıs 2019 01:00
-A

+A

Bem-Bir-Sen’den iftar yemeği
 
Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Samsun Şubesi tarafından Havza’da iftar yemeği düzenledi.
 
Özel bir tesiste düzenlenen iftar programına Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, Bem-Bir-Sen Havza Temsilcisi Ömer Faruk Çörekçioğlu, Sendikanın Havza işyeri, temsilcileri ile sendikanın Havza’daki üyeleri katıldılar.
 
İftar yemeği ardından konuşan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir davet için Gayretli’ye teşekkür ederek; “Havza için birlikte çalıştığımız mesai arkadaşlarımız ile aynı lokmayı paylaşmak, aynı sofrayı paylaşmak benim için onur verici. Allah birlik ve beraberliğimizi daim kılsın.” dedi.
 
Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli ise iftar programına katılanlara teşekkür ederek; “Bu yıl istedik ki Samsun’da tek iftar programı yapmak yerine iftar programlarımızı ilçelerimizde üyelerimiz ile yapalım. Onlar ile hasbıhal edelim, ekmeğimizi paylaşalım. Bu gece davetimize icabet ederek bizleri yalnız bırakmayan tüm kardeşlerimize teşekkür ederim.” dedi.
 
Konuşmaların ardında emekliye ayrılan İsmet Arslan, Vural Sakallı ve Hasan Ocak’a programına Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli ve Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan tarafından ilçeye yapmış oldukları hizmetlerden ötürü teşekkür edilerek plaket takdim edildi.  Haber Merkezi
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU