Samsun

Bir oy çok önemli

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Her seçimde dile getiriyoruz. Bir oy çok önemli. Atalarımız ne diyor; ‘Bir mıh bir nalı kurtarır, bir nal bir atı, bir at bir komutanı, bir komutan bir orduyu, bir ordu bir ülkeyi kurtarır.’ Oylarımıza ve sandığa sahip çıkarak, ülkemize ve geleceğimize sahip çıkacağız İnşallah" dedi

Bir oy çok önemli

18 Mart 2019 08:12
-A

+A

31 Mart Yerel seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İlkadım İlçesinde esnaf ziyareti yaparak hemşehrileri ile biraraya geldi. Cumhur ittifakı Belediye Başkan ve Meclis üyesi adayları için destek isteyen Milletvekili Köktaş, Cedit Mahallesi açık hava toplantısında 31 Mart'ın öneminden söz etti.

İlyasköy ve Fevzi Çakmak Mahalleleri Seçim Koordinasyon Merkezlerini ziyaret eden, çeşitli açılışlara ve Sandık eğitim toplantısına katılan Milletvekili Köktaş programlarında yaptığı konuşmada şunları söyledi: "Ayağa kalkan, hedeflerine doğru ilerleyen ülkemiz üzerinde çeşitli emelleri olanlar, çeşitli oyunlar ve darbe girişimleri ile operasyon çekmeye çalıştılar. Neden ülkemiz pahallı bir arsa üzerinde, önemli bir konumu var.

ELLERiNi OVUŞTURARAK BEKLiYORLAR

O hain şer odakları şuan ellerini ovuşturarak 31 Martı bekliyorlar, neden! Cumhur ittifakı biraz oy kaybetsinde, buradan bir plan, bir operasyon daha yürütebilirmiyiz derdi içindeler. Bunun için 31 Martın önemi çok büyük.

Onun için ne diyoruz bir oy çok önemli. Her zaman, her seçimde dile getiriyorum. Her işin başı bir, oylar da sandığa bir bir atılıyor. Atalarımız ne diyor ‘Bir mıh bir nalı kurtarır, bir nal bir atı, bir at bir komutanı, bir komutan bir orduyu, bir ordu bir ülkeyi kurtarır.’ Onun için bir oy deyip geçmeyeceğiz. Oylarımıza ve sandığa sahip çıkacağız. Bir oy ile ülkemize, geleceğimize sonuna kadar sahip çıkacağız inşallah.

BEKA MESELESi

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'nin de ifade ettiği gibi 31 Mart seçimi bunun için beka meselesidir. Yaşanan süreçlerdeki ittifakları, planları görüyorsunuz. HDP bazı şehirlerde bu ittifaka açık açık destek veriyor. Ya adayını geri çekiyor ya da basın açıklamaları ile açık açık destek verdiğini söylüyor. Cumhur ittifakı oy kaybederse kimler mutlu olacak. Terör örgütleri ve onlara destek veren işbirlikçileri olacak. Sevinen kim olacak. Mazlum coğrafya ümmet olacak ümmet. Bakın Irak'a, Libya'ya, Suriye'ye, Mısır'a demokrasi getirecez dediler ne oldu. Kan ve gözyaşı. Bu yüzden kıymetli hemşehrilerim 31 Mart çok önemli bunu unutmayalım." diyerek sözlerine son verdi.

Kaynak : Nesrin HOCAOĞLU

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
ali 19 Mart 2019 10:14

samsunlular içinde aş iş hizmet çok önemli sayın göktaş bu milletin hayrına 15 yıldır ne yaptın işiniz gücünüz entrika sizde samsuna hizmet diye bir amaç yokkkk.

Cevapla