Samsun

Birileri size yanlış bilgi vermiş

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, yaşanan sel felaketinden bir hafta sonra bölgeyi ziyaret eden ve “sahada çalışan bir tek makine göremedik” açıklamasında bulunan Bağımsız Samsun Milletvekili Erhan Usta’ya yanıt verdi, “Galiba Sayın Milletvekilimize birileri yanlış bilgi vermiş” dedi.

Birileri size yanlış bilgi vermiş

3 Eylül 2019 06:35
-A

+A

 23 Ağustos günü Salıpazarı ilçesinde meydana gelen ve iki vatandaşın hayatını kaybettiği sel felaketi sonrası bölgeyi ziyaret eden Samsun Milletvekili Erhan Usta "Hala çalışmalar başlamamış, sahada çalışan bir tek makine göremedik" açıklaması yapmıştı.
Bunun üzerine gazetemize konuşan Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, “Selin yaşandığı 23 Ağustos’tan hemen sonra 24 Ağustos sabahı bütün birimlerimiz ve ekiplerimiz zarar gören bölgelere yönlendirilerek kapalı olan yollarımızı açma çalışmalarımız başlamış, geçen 10 günlük sürede ise 30’a yakın iş makinesi ile çalışmalarımız sahada devam etmiş, halen de devam etmektedir. Sayın Vekilimizin bu açıklaması, sahada çalışan personelimizin motivasyonunu bozmuştur. Gece gündüz demeden var gücü ile çalışan ekiplerimizin alın terine ve emeğine karşı saygısızlıktır.
YANLIŞ BiLGi VERiLMiŞ
Salıpazarı Belediyemizin imkanları bellidir diyen Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, “Yaşadığımız bu felakette başta Büyükşehir Belediyemiz olmak üzere çevre ilçelerden de iş makinesi takviye ederek çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Sayın Milletvekilimiz Salıpazarı ziyaretinde bizleri arayabilir, çalışmalar hakkında bilgi alabilirdi. Anlaşılan o ki birileri Sayın vekilimize yanlış bilgi vermiş. Mustafa BALÇIK
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU