Samsun

Birlik beraberlik buluşması

Ayvacık İlçesi Çamlıkale Mahallesi Kadı mezar yaylasında şenlik havasında birlik ve beraberlik pikniği düzenlendi.

Birlik beraberlik buluşması

5 Kasım 2018 07:57
-A

+A

Düzenlenen programa İlçe Kaymakamı Mehmet Zahit Uzun başta olmak üzere Belediye Başkanı Mustafa Belur, İlçe Jandarma  Komutanı, Ak Parti İlçe Başkanı Kemalettin Gökçe ve yönetimi, İlçe Müftüsü, Belediye Başkan Yardımcısı, Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşlarından Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği Başkanı Sadettin Sarıoğlu, Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı, Siyasi Partilerin Temsilcilerinden  Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ali Duman, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Şube Müdürü, Belediye Fen İşleri Müdürü, Yazı İşleri Müdürü, Mali Hizmetler Müdürü, İlçe Kamu Kurum ve Kuruluşları Müdürleri, 43 mahalle muhtarları ve Çamlıkale Mahalle sakinleri ile 100’ü aşkın katılımla birlik ve beraberlik pikniği yapıldı.
İlçede ayrım yapılmaksızın Kaymakamlık, Belediye, Kamu Kurumları, muhtarlar, farklı siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşlarıyla el ele vererek tam bir uyum içerisinde İlçede yapılacak hizmet ve çalışmalarda birlik beraberlik içinde en güzelini yapma gayretinde olduklarının vurgusu yapılarak diğer ilçelere birliktelik örneği ortaya konuldu.
Ortak amaçlarının ve gayretlerinin daha mükemmel bir Ayvacık’ı birlikte inşa etmek olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Mustafa Belur “Çamlıkale’mizin bu güzel yaylasında bu muhteşem kalabalıkla, ilçemiz adına vermiş olduğumuz birlik, beraberlik ve kardeşlik buluşma fotoğrafımız beni son derece mutlu etti. 
Her birimizin ortak paydası aşık olduğumuz İlçemizi ülke genelinde hak ettiği değere en kısa zamanda ulaşmasını sağlayarak, marka bir Turizm cenneti oluşturmak. Geçmiş yıllarda yaptıklarımızın inşallah el birliğiyle daha da ilerisine geçeceğiz. Bu manzarayı görmek beni gerçekten etkiledi.  Bu gibi etkinlikleri daha kapsamlı hale getirerek sık sık bir araya gelip uyum içerisinde İlçemizi en güzel şekilde huzurlu ve mutlu bir şekilde yönetelim. Bu birlikteliği sağlayan vesile olan her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
Daha sonra toplu bir şekilde fotoğraf çekiminin ardından program sona erdi.

Kaynak : Şila KURUMAHMUTOĞLU

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...