Samsun

Bitmeyen Dostluklar

1991 yılında Mithat Paşa Lisesi’nde birlikte eğitim gören okul arkadaşları yeniden bir araya gelerek hasret giderdiler.

Bitmeyen Dostluklar

15 Nisan 2018 16:46
-A

+A

İlk kez, Mustafa Şahin tarafından sosyal medya aracılığıyla bir araya getirilen arkadaşların bu seferki buluşmasında, İstanbul’dan sürpriz bir ziyaretle katılan eğitimci Tevfik Yenigün, uzun yıllar sonra okul arkadaşlarını görmekten dolayı çok mutlu olduğunu belirterek,  bir an için o günlere geri döndüğünü belirtti.
Çeşitli meslek gruplarından olan arkadaşların buluşmasında son derece keyifli sohbetler yaşandı.
Toplantıyı  organize eden İlkay Atalı, bazı arkadaşlarının yoğun iş temposu nedeniyle bu seferki aralarında yer alamadıklarından dolayı üzgün olduklarını, fakat önümüzdeki toplantıyı daha geniş katılımlı olarak yapacaklarını ve  öğretmenlerini bulup topluca ziyaret etmeyi düşündüklerini ifade etti. Ayrıca bu seferki toplantıya İstanbul’dan gelerek katılan Tevfik Yenigün’ünde aralarında olmasından son derece memnun olduklarını belirterek, okul arkadaşlığının asla unutulmadığını söyledi.
Keyifli anların yaşandığı buluşmada arkadaşlar, okul yıllarına geri dönerek anılarını tazelediler. Son derece keyifli ve eğlenceli gecen buluşma, arkadaşların tekrar bir araya gelmek için sözleşmesiyle sona erdi. 

Kaynak : Şenay ŞAHİN

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...