Samsun

Biz güçlü bir aileyiz

AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman ile Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “AK kadrolar olarak biz büyük ve güçlü bir aileyiz” mesajı verdi.

Biz güçlü bir aileyiz

8 Mart 2018 12:01
-A

+A

AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı ziyaret etti. İl Başkanı Karaduman’a belediyenin tamamlanan, devam eden ve planlanan projelerinde gelinen son durumlar hakkında bilgi veren Başkan Taşçı, “Milletimizin bize duyduğu büyük güvene layık kalmak için, dur durak demeden üretiyoruz, çalışıyoruz” dedi. 
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman’ın ziyareti karşısında duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Farklı görevlerde bulunsak da, hepimizin ortak amacı, ülkemizin, bölgemizin, şehrimizin daha da gelişmesidir. AK Kadrolar olarak biz büyük ve güçlü bir aileyiz. Milletimize karşı sorumluluklarımızın bilincinde, durmaksızın çalışıyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023, 2053 ve 2071 hedefleri doğrultusunda, birlikte hareket ediyoruz. AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, partimizin kuruluşundan bu yana mücadele eden bir dava neferi. Yeni görevinin üstesinden başarıyla geleceğine, Samsun ölçeğinde partimize güç katacağına olan inancımız tam. Hep birlikte, omuz omuza mücadele ederek, milletin partisi AK Parti’yi ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı başarıyla temsil etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu. 
AK Parti’li olmanın büyük bir sorumluluk olduğuna dikkat çeken AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, “Milletimiz, kurulduğu günden bu yana her zaman AK Parti’nin yanında oldu. Girdiği her seçimde, hem ülke hem de yerel ölçekte yönetimi AK Kadrolara veriyor. Bu bir güvenin ürünüdür. Bu güven beraberinde bizlere büyük sorumluluklar yüklüyor. Samsun’da bizler bu sorumluluğun bilincinde, tüm kadrolarımızla büyük bir uyum içerisinde çalışıyoruz. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı da bu uyumun önemli örneklerinden birisidir. Gerçekleştirdiği çalışmalar, hayata geçirdiği projelerle başarılı çalışmalar gerçekleştiren Başkan Taşçı’nın her zaman destekçisiyiz. Bizler de Atakum ilçesinin daha da gelişmesi için sürdürülen bu çalışmalarda üzerimize ne düşerse yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz” şeklinde konuştu. 

Kaynak : İHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Film Günleri büyük ilgi gördü

Film Günleri büyük ilgi gördü

10:39 - 13 Aralık 2018

OSBÜK Samsun’a çıkarma yapıyor

OSBÜK Samsun’a çıkarma yapıyor

10:32 - 13 Aralık 2018

Demir ve Tok esnafla buluştu

Demir ve Tok esnafla buluştu

10:25 - 13 Aralık 2018

Büyükşehir hız kesmiyor!

Büyükşehir hız kesmiyor!

10:21 - 13 Aralık 2018

Tekkeköy’de değişim sürüyor

Tekkeköy’de değişim sürüyor

10:16 - 13 Aralık 2018