Samsun

Borsadan muhtaç ailelere gıda yardımı

TOBB’nin maddi yardımları ve Bafra Ticaret Borsası işbirliği ile toplam 700 adet gıda yardım poşeti hazırlanarak, mevcut borsa üyelerinin de katkıları ile hazırlanan Ramazan ayı Gıda yardım poşetlerinin dağıtımı bitirildi

 Borsadan muhtaç ailelere gıda yardımı

6 Haziran 2018 15:11
-A

+A

 Bafra Ticaret Borsası Başkanı, Sayın Namık Kibaroğlu, “Ramazan ayı dolayısı ile, TOBB merkezinden borsamıza gönderilen mebla karşılığı, tarafımızdan alınan ve 700 adet olarak hazırlanan ramazan ayı gıda poşetleri, borsamız başkanlığı tarafından ve tüm üyelerimize dağıtılan 5‘er adet gıda yardım poşeti teslim kartı ile, üyelerimizin de bizzat gıda poşetlerini teslim alıp, çevrelerindeki muhtaç ailelere dağıtmaları amaçlanmıştır.
Öncelikle bu yardımların her yıl sağlanmasında bizlere vesile olan, TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu'na teşekkürlerimizi sunuyoruz. Türkiye genelinde bulunan 365 oda ve borsamızın bulunduğu il ve ilçelerdeki yardıma muhtaç ailelerin sofralarının bir nebze olsun şenlenmesi sağlanılmıştır. Borsamız tarafından meclis üyelerimizin de gayretli çalışmaları kapsamında ve bu süreçte üyelerimize verilen 5 kişilik kontenjan dahilinde, tespit edilen ailelere hazırlanan gıda yardım poşetlerinin dağıtımını tamamlamış bulunmaktayız. Üyelerimize de desteklerinden ve katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Ramazan ayımızın; tüm camiamıza, ve İslâm alemine; huzur, mutluluk, refah, bolluk ve sağlık getirmesini temenni eder. Saygılar sunarım''  dedi. 
    
 
 
 

Kaynak : Şenay ŞAHİN

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...