Samsun

Bulvar AVM’de okul gösterileri çoşku ile izlendi

7. Geleneksel Çocuk Şenlikleri kapsamında, öğrencilerin 23 Nisan okul gösterilerini sahnelemelerine fırsat veren Bulvar AVM, miniklerin halk oyunları ve modern dans gösterileri izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı

 Bulvar AVM’de okul gösterileri çoşku ile izlendi

24 Nisan 2018 17:06
-A

+A

Bulvar Yaşam ve Alışveriş Merkezi’nin her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği ve bu yıl 7. si düzenlenen çocuk şenlikleri çocuklar ve aileleri tarafından büyük ilgi görüyor. Okul gösterileri kapsamında sahne alan İlkadım Sakarya İlkokulu, Seyfi Demirsoy İlkokulu, Yükseliş Okulları ve Doğa Koleji miniklerinin sahne performansları ile büyük bir ilgi ile takip edildi.
Seyfi Demirsoy ve Sakarya İlkokulu öğrencileri halk oyunları ile sahne alırken, Yükseliş Okulları dans gösterileri ve bando takımı, Doğa Koleji öğrencileri çocuk korosu ve bando gösterileri sahnelendi. Ziyaretçiler oldukça renkli görüntülere sahne olan etkinlikleri keyifle izlediler.
Çocukların sahne etkinliklerinin yanında Tiyatro Küçükeller’in sergilediği 'Ormanlar Hepimizin'' adlı tiyatro oyunu 14:00 ve 16:00 saatlerinde 2 seans olarak sahnelendi. Oyun, çocuklara orman ve ağaç sevgisinin aşılanması, ağaçların kesilmemesinin yanlış olduğu ile ilgili mesajlar verdi.  
Bulvar AVM meydan alanında gerçekleşen etkinlik programı 25.04.2018 Çarşamba Bil okulları sahne gösterileri, Yavuz Selim ilkokulu modern ve hint dansları, Sema Cengiz Biberci Anadolu Mesleki Lisesi tiyatro gösterileri ve kukla atölyeleri ile devam edecek.
Etkinlikler ücretsiz olup, tüm çocuklar davetlidir. 
 

Kaynak : Nesrin HOCAOĞLU

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...