Bulvar AVM’den çocuklara eğlence dolu bir tatil sürprizi

Magazin 14 Kasım 2022 06:30
Videoyu Aç Bulvar AVM’den çocuklara eğlence dolu bir tatil sürprizi
A
a

Çocuklara özel birbirinden keyifli tiyatro oyunları Bulvar AVM’de yoğun ilgi gördü

Ara tatilde de eğlence dünyasının kapıları Bulvar AVM’de açıldı. Çocuklar, ara tatilin  keyfini Bulvar AVM’de çıkardı. Birbirinden keyifli  tiyatro oyunları ile hem bambaşka dünyaları keşfetti, hem de eğlenceli dakikalar yaşadı.
Samsun’un ödüllü yerel tiyatrosu Karma Sahne’nin yazıp yönettiği ‘’Değerli Macera’’ ve ‘’Ak Masal Kara Masal’’ adlı tiyatro oyunları Bulvar AVM kültür salonu sahnesinde yer aldı. Kral Titu (aslan) yaşlanmıştır ve yerine geçecek kralı belirlemek için ormandaki tüm canlılara iletilmesi için bir mesaj verir. Genç aslanın kral olabilmek için Titu’nun mesajındaki değerlere ulaşmak zorunda olduğunu anlatan ‘’Değerli Macera’’ oyunu 11.11.2022 Cuma günü 15:00 ve 17:00’de 2 seans  olarak sahnelendi.
Türk edebiyatının önde gelen isimlerinden Turgut Özakman’ın yazdığı, günümüz çocuklarının şiddet içeren oyunlar oynamasının yerine, oyun ve masallarını geleneksel Anadolu hikayelerinde var olan iyilik ve güzellik kavramıyla yer değiştirmesini öneren, güzel ve çirkin kavramlarını kıyaslayan çocuklara her zaman iyiliğin, dürüstlüğün ve sevginin kazandığını anlatan eğlenceli tiyatro oyunu ‘’Ak Masal Kara Masal’’ 12.11.2022 Cumartesi günü 15:00 ve 17:00 seanslarında çocuklarla buluştu.
Etkinlikler; Bulvar AVM kültür salonunda ücretsiz olarak sahnelendi. Şila KURUMAHMUTOĞLU
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR