Samsun

ÇARGiAD’tan SAMGiAD’a ziyaret

Çarşamba Genç İş Adamları Derneği (ÇARGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Sercan Albayrak, Samsun Genç İş İnsanları (SAMGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öztekin'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

ÇARGiAD’tan SAMGiAD’a ziyaret

15 Ocak 2020 06:22
-A

+A

SAMGİAD ve ÇARGİAD yönetim kurulu üyelerinin de hazır olduğu ziyarette birlik ve beraberlik örneği sergilendi. SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin, Samsun için iş birliğine her zaman açık olduklarını belirterek, "Kardeş derneklerimizle, birbirimize her zaman destek verip, şehrimiz için omuz omuza çalışacağız" dedi.
iŞ BiRLiKLERiNE HAZIRIZ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren SAMGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öztekin, ÇARGİAD'ın kardeş dernek olduğunu kaydederek, "Samsunlu genç iş insanları olarak, şehrimizin kalkınması için her zaman iş birliklerine hazırız. Bu anlamda, kardeş derneğimiz olan ÇARGİAD ile birbirimize her zaman destek verip, şehrimiz için omuz omuza çalışacağız. Birlikte güzel projelere imza atacağız. Bizleri ziyaret edip onurlandıran ÇARGİAD Başkanı Sercan Albayrak'a ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.
ÖNEMLi PROJELERE iMZA ATACAKLAR
ÇARGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sercan Albayrak ise SAMGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öztekin ve yönetim kuruluna başarılar dileyerek, "SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin ve yönetim kurulunun çok önemli projelere imza atacağına gönülden inanıyorum. Kendilerine çıktıkları bu yolda başarılar diliyorum. Kardeş dernek olarak biz, her zaman desteğe hazırız. Birlikte güzel projeleri hayata geçireceğiz" ifadelerini kullandı.
ÖZTEKiN'E ÇARŞAMBA'YA ÖZGÜ HEDiYE
Konuşmaların ardından ÇARGİAD Başkanı Sercan Albayrak, ziyaret anısına Başkan Onur Öztekin’e Çarşamba İlçesi'ni simgeleyen baskı çalışma hediye etti. Haber Merkezi
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU